Karadeniz Pet

Lütfen Bakın Önemli

• Konbuyu başlatan Mertmume123
  • Başlangıç tarihi
M

Mertmume123

Guest
Merhaba
Benim 2 aylıkken 4-5 ay önce çok tanıdık bir pet shop cudan aldığım erkek bir muhabbet kuşum vardı evde gündüzleri kimse olmuyordu ve onunla ilgilenemiyorduk.Bu nedenle ona 3 gün önce dişi bir kuş aldık.Kuşu getirip kafese koyduğum andan itibaren öpüşmeye ve kafalarını gagalarıyla okşamaya başladılar.Maaşallah.Bugün 3.gün ve eve geldiğimde dişi kuşun 3-4 kere yuvaya girip yaklaşık 5-6 saniye içeride kalıp geri çıktığına şait oldum ve dünde kuşun aldığım vitaminli gaga taşını kemirdiğine şait olmuştum.Bunada Maaşallah.Yuvayı açtığımda içinde 2-3 tane tüy ve 5-6 tane kursaktan çıkmış yem taneciği olduğunu gördüm.Bunada Maaşallah.Bu nedenle bir şeyler olduğunu anladım.Sizce kuşlar çiftleşmiş midir?Yuvaya girmesinin nedeni nedir?Sizce bu kadar erken çiftleşmeleri muhtemel midir?Tüm cevap verenlere şimdiden teşekkürler.:)

Olabilir neden olmasın daha öncede böyle şeyler olmuştu.

yani Aytekin Bey 3 günde çiftleşmiş olabileceklerini düşünmüyorum bu nedenle açtım bu konuyu.Şu anda sormak istediğim bu davranışları yapan bir kuş çiftleşmiş mi demektir.Cevabınız için teşekkürler Aytekin Bey.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:20 -->-> Daha önceki mesaj 17:17 --

yani Aytekin Bey 3 günde çiftleşmiş olabileceklerini düşünmüyorum bu nedenle açtım bu konuyu.Şu anda sormak istediğim bu davranışları yapan bir kuş çiftleşmiş mi demektir.Cevabınız için teşekkürler Aytekin Bey.

ya konularıma kimse cevap vermiyooo mallar biraz cevap verin gerizekalı öküzler:mad::mad:

Geri