petshop

Lütfen Bakın Önemli

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mertmume123 tarafından 26 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Mertmume123
    Gizli

Merhaba
    Benim 2 aylıkken 4-5 ay önce çok tanıdık bir pet shop cudan aldığım erkek bir muhabbet kuşum vardı evde gündüzleri kimse olmuyordu ve onunla ilgilenemiyorduk.Bu nedenle ona 3 gün önce dişi bir kuş aldık.Kuşu getirip kafese koyduğum andan itibaren öpüşmeye ve kafalarını gagalarıyla okşamaya başladılar.Maaşallah.Bugün 3.gün ve eve geldiğimde dişi kuşun 3-4 kere yuvaya girip yaklaşık 5-6 saniye içeride kalıp geri çıktığına şait oldum ve dünde kuşun aldığım vitaminli gaga taşını kemirdiğine şait olmuştum.Bunada Maaşallah.Yuvayı açtığımda içinde 2-3 tane tüy ve 5-6 tane kursaktan çıkmış yem taneciği olduğunu gördüm.Bunada Maaşallah.Bu nedenle bir şeyler olduğunu anladım.Sizce kuşlar çiftleşmiş midir?Yuvaya girmesinin nedeni nedir?Sizce bu kadar erken çiftleşmeleri muhtemel midir?Tüm cevap verenlere şimdiden teşekkürler.:)

2. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    0
    Olabilir neden olmasın daha öncede böyle şeyler olmuştu.

3. Mertmume123
    Gizli

yani Aytekin Bey 3 günde çiftleşmiş olabileceklerini düşünmüyorum bu nedenle açtım bu konuyu.Şu anda sormak istediğim bu davranışları yapan bir kuş çiftleşmiş mi demektir.Cevabınız için teşekkürler Aytekin Bey.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:20 -->-> Daha önceki mesaj 17:17 --

ya konularıma kimse cevap vermiyooo mallar biraz cevap verin gerizekalı öküzler:mad::mad:

Sayfayı Paylaş