Karadeniz Pet

Lütfen bakınn !!!!!!!!!

sağolun çok iyisiniz bu arada bende kesinlikle kanat kuyruk vs. Koparılmasına karşıyım sadece biz konuşmasını istedik diye o çaresiz mubiş ne yapsın ? Niye acı çeksin ? Bu arada size birde sorum olacak kuş ile gece yatmadan karanlık ve sesiz bir odada konuşmak doğru mudur ? ;)

Ececim o "gece ve sabah kısık sesle konuşun" olayını yapanlar varmış ben hiç dikkat etmedim öyle şeylere. Gece gündüz fark etmeden sürekli kelime ve ses tekrarı yaparak dişi kuşumu bile konuşturdum ama dediğim gibi önce sana güvensin, senin ona zarar vermeyeceğinden emin olsun. İlgini sevgini de eksik etmezsen gerisi çorap söküğü gibi gelir :)

nasıl bır tartısma atılmıskı ortaya butun mucıtler burda her yıgıdın bır yogurt yıgısı vardır sız 3 ayda konusturursunuz ben 1 ayda konustururum herkez hayvan sever cıktı hangınız sokaktan bırtane kedı yavrusu alıp evınde sut verdı hangınız dısarıdan uyuz olmus kopegı alıp evınde yıkadı pırelerını ayıkladı tedavı ettı hangınız bır barınaga ugradı bagısta bulundu veya yardımcı oldu ılgılılere tabı sızler bunları belkı yaptınız belkı yapmadınız bır kusun kanadı komple cekmekten bagsetmıyorum ben sadece uc kısımları ucmayı saglayan 3 kanat bunların kusa hıc bır zararı yoktur hepınız hayvan seversınız muhabbet kuslarınızla 1 yada ıkı tane onemlı olan hayvanı sevıp beslemek degıl acızıne yardım etmek. tekrar soyluyorum her yıgıdın bır yogurt yıgısı var saygılarımla....

Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıysa kendi önünden ye arkadaşım, yediğini tavsiye etme. Kaçtane barınağa gittiniz şunu bunu yaptınız diye bıdı bıdı yapma sokak köpeklerini evime alıp bitini piresini ellerimle temizlemişim sana mı çetele tutacağım? Evet hepimiz hayvansever çıktık, öyle olmasak burada işimiz ne bay düz mantık .))) Kimsenin hangi hayvana ne kadar sevgi SAYGI duyduğunu bilmeden, nerelere ne yardımı yaptığını bilmeden farazi farazi hariçten gazel okuma zira sesin kötü, tizi çıkamıyorsun. Ayrıca hakikaten üslubunu hiç beğenmedim senin ismini bile zikretmemiştim ne için gocundun ki? ;) Neyse mahalle dalaşına girecek halim, halet-i ruhiyem yok. Kendin çal kendin oyna. Çal keke çaall.

Son düzenleme:
ıstanbul hanımefendısı sen ne guzel kelımeler zıkretmıssın oyle neden atladın uzerınemı alındın

yok sıze degıl estafurullah ıstanbul hanımefendısı var bırtane yenı tureyen:))

yok sıze degıl estafurullah ıstanbul hanımefendısı var bırtane yenı tureyen:))

Guner bey bakın biz neden öyle dedik derseniz ben muhabbet kuşlarına çok düşgünüm canınım en küçük bi kere yanmasını bile istemem size kötü anlamda demedik :)

E be mitoz bölünen saygısız .)
Yaş olarak bakıyorum yine yeni türememişim, kayıt tarihine bakıyorum yine yeni türememişim.
Ne diye "aynada ki yansımanla" konuştuklarını yazıyorsun buraya?

yav sıze demıyorummkı ben sızle alakalı bırsey yok konu guzel bravo tartısma ortamı yarattı baksat bılgı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:12 -->-> Daha önceki mesaj 21:10 --

cok komıksın hayran kaldım cumlelerıne nerden buluyorsun bu guzel kelımelerı hangı kıtapcının hangı deposundakı tarıhı alıntısın sen

Güner haddini aşma ve şunu unutma; herkes seninle aynı fikirde olmak zorunda değil. Eleştiriyi hazmedebilmeyi öğren olur mu? Yoksa bu şekilde çok çirkinleşiyorsun.

Sana ufak bir dost tavsiyesi olsun:
Herkese açık bir foruma fikrini yazıyorsan eleştiriye tahammülün olacak, yoksa yazmayacaksın. Ve bütün bunları yaparken saygını muhafaza edeceksin. Etmediğin zaman, aynı saygısızlıkla sana cevap verildiğinde de, küçük aklınla, -aklın sıra- aşağılamaya kalkmayacaksın. Kimse kimsenin lafının altında kalmaz, bunu da bil.

Ece konun çok kirlendi kendi adıma af dilerim. Umarım mubişini istediğin gibi eğitebilirsin.
Gerçi ben sana inanıyorum, buradan güzel haberler vereceksin bize inşallah :)

Son düzenleme:
[ı]güner haddini aşma ve şunu unutma; herkes seninle aynı fikirde olmak zorunda değil. Eleştiriyi hazmedebilmeyi öğren olur mu? Yoksa bu şekilde çok çirkinleşiyorsun.

Sana ufak bir dost tavsiyesi olsun:
Herkese açık bir foruma fikrini yazıyorsan eleştiriye tahammülün olacak, yoksa yazmayacaksın. Ve bütün bunları yaparken saygını muhafaza edeceksin. Etmediğin zaman, aynı saygısızlıkla sana cevap verildiğinde de, küçük aklınla, -aklın sıra- aşağılamaya kalkmayacaksın. Kimse kimsenin lafının altında kalmaz, bunu da bil.

Ece konun çok kirlendi kendi adıma af dilerim. Umarım mubişini istediğin gibi eğitebilirsin.
Gerçi ben sana inanıyorum, buradan güzel haberler vereceksin bize inşallah :)[/ı]

inşallah olur

tavsıyen ıcın tesekur ederım kucuk hanım tavsıyenı mıh gıbı aklımda tutacagım

Kelepçe yi yapı marketlerinde bulursun ben tahtakaleden 1 tl ye aldım ucuz bişey

Forumu icinde sevıye yı korursak sevınırız

Geri