petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen bana yardım edin

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve CccesurCcC tarafından 27 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. CccesurCcC

Herkese İyİ günler
    Ben bir muhabbet kuşu aldım daha doğrusu hediye verdiler 2-3 gün felan oldu bunu eğitemiyorum kafese elimi sokar sokmaz elimi gagalıyor ve kaçıyor bazen elimde yem yediriyorum kafesine gitmek istiyor kafesine ballı kraker aldım gaga taşı felan biraz elime alıştı ama her elimi kafesine atsam elimi gagalamaya çaşlışıyor ne yapabilirim bana lütfen yardım edermisiniz ?

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Yuvasını kiskaniyor fotoğrafını paylaşın bakalım eğitim zamanında mi

3. CccesurCcC

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Kuş dişi ve 4 aylık gibi duruyor dişi kuşlar kafesini daha çok kıskanır ayrıca eğitmek için yavruya göre daha çok uğraşmalısınız. Maşaallah güzel kuş

5. CccesurCcC

Peki neyapmam gerek kafesine elimi bile atamıyorum ballı kraker al dediler aldım sonra zararlımış geri çıkardım

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    İyi yapmışsın çıkarmakla açık ve net söyleyeyim mi pek bir şeyde yapamazsın sen sürekli onunla sohbet et güvenini kazan arada da parmağına kondur kafeste. Bir şey de yapamazsın dememin sebebi de tamamen streslidir bu kuş o kanatların halide ne öyle??

7. CccesurCcC

Kanatlarını kesmişler alışsın sana diye

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    O kadar yanlış bir şey ki iyice uzaklaşır bir de dişi kuş ya daha hırçın olur dediğim gibi siz güvenini sağlamaya çalışın arada ellerinizle yeşillik verin ama arada.

9. CccesurCcC

Yok elimi nasıl gagamı sokar sokmaz elimi gagalıyor oda çok şiddeli şekilde zor bir şekilde elime alıyorum kafesi olmayan bir odaya geçiyorum elimde yem yediriyorum konuşuyorum kendiyle bugün tam 5 saat kendisiyle ilgilendim ama aynı kafese nasıl girdimi elimi kafese atıyorum yine gagalıyor çok çaresizim

10. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Deim ya kafeslerini korumacıdır ayrıca avuçlama sakın sen parmağını götüreceksin o çıkacak parmağına kafeste ilk eğitim bu

11. CccesurCcC

İşte ama çok pis gagalıyor istemiyor parmağımı

12. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Yapacak bir şey yok yavruluk çağını geçiriyor kuşunuz anca bu kadar olabilir bence

13. CccesurCcC

Ozaman aynayı ben koyayım kafese

Sayfayı Paylaş