petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen bi bilen söylesin resimli

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İlker Arık tarafından 12 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. İlker Arık

Arkadaslar iyi günler.ben 1 hafta kadar önce uyumlu bi çift almıştım.Adam yumurtlıcak bi kaç güne dedi.Hamile olduğuna emindim.Anüs bölgesinde kellesme vardı sürekli yuvalığa giriyodu yuvalık kenarlarını kemiriyodu ve kanatları düşmüştü 5 gün geçti yumurtlamadı bende adama söyledim.Getir anüsle hafif zeytinyağı sürcem dedi.Enjeksiyonla çok az anüs yoluyla sıktı.Ondan sonra hayvan çok rahatladı 1-2 güne yumurtlar dedi 4 gün oldu yine yumurtlamadı.Bi fikri olan var mı arkadaslar[​IMG]

2. Serhat Yağ

Sen satın aldığın yeremi söyledin bunu yoksa veterinele mi?
    Adama söylediysen bi veterinele götür derim.

3. İlker Arık

satın aldığım yere söyledim.şimdi de hiç hamile gibi durmuyo 5-6 gün gecti enjeksiyonun üstünden ortada yumurtada yok

4. Serhat Yağ

Anlamıştım zaten satın aldığın yere getirdiğini git bi veterinele.

5. Şerafettin SARI

yerini yadırgıyordur bekle biraz yerine alışsın her şeye sıfırdan başlaman gerek

6. İlker Arık

Ama hocam yerini yadırgıyo da ne kadar tutucakk yumurtayı 12 gün geçti :/

7. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    hiç yumurtlamaya da bilir, yumurtayı içinde eritebilir...

8. İlker Arık

öyle bise var mı? zararlı mı peki:/

9. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam sabıret bekle biraz daha acele etme yumurta varsa yumurtlar zaten kanatlarıda düşmüş büyük ihtimal var yumurta.

10. İlker Arık

Reis bu fotoyu 6 gün önce çektim ama

Sayfayı Paylaş