petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen bi göz atın ustalar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hakanalkan tarafından 17 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. hakanalkan

yaklaşık 3 gün once 1-2 aylık muhabbet kuşu aldım bugun fark ettim
    dışkısı poposuna yapışıyo ıslak bir mendille biraz temizledim ama
    tuyleri biraz açılmış gibi ve dışarı çıkarttıgımda bi yere konup saatlerce bekliyor
    neden olabilir yardımcı olursanız çok sevinirimm :)

2. KAMPANOL

KAMPANOL Guest

ishal olmuş olabilir siz kuşu alırken bu şekildemiydi?

3. hakanalkan

hayır dışkısıda pek sulu bi şekilde degil

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:30 -->-> Daha önceki mesaj 14:22 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:30 -->-> Daha önceki mesaj 14:30 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:37 -->-> Daha önceki mesaj 14:30 --

Vaziyet bu

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Kuşunuz ishal olmuş haşlanmış patates ve kanarya yemi verin ceryandan hava akımından uzak tutun sıcak bir yer de dursun bu aralar salmayın daha yeni gelmiş zaten

Sayfayı Paylaş