Karadeniz Pet

lütfen bilgi verin

• Konbuyu başlatan maviş ve çiko
  • Başlangıç tarihi
para ıle almadım tener abı kuçuk bı yavru akvaryumum vardı fazla içinde bıde yavrularla deıstım bıktım balık yavrularından :)

para ıle almadım tener abı kuçuk bı yavru akvaryumum vardı fazla içinde bıde yavrularla deıstım bıktım balık yavrularından :)

:D söyle o adama sana adam akıllı kuşlar versin kızışkın bir dişinin yanına yavru bir erkek konurmu hiç

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:16 -->-> Daha önceki mesaj 23:15 --

birde şu mavi kuşu eline alıp gagasını bi çekermisin yakından

pekı kardesım dısıyı deılde erkegı alsam yanına ben kucuk kus deıl de bıraz yetıskın olsun ıstıyom bıran once yavru almak ıstıyom oyuzden tercıhın nedır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:18 -->-> Daha önceki mesaj 11:16 --

abi şuan atamam foto kacıp duruyo zor yakalıyom zaten evı ayaga kaldırmayım sımdı yarın atarım

Anladım kardeşim seni bi an önce yavru almak istiyosun ama pet shop cul bu kızışmış dişiden bence yavru alamadıgı için sana verdiğini düşünüyorum ben ondan dedim en azından 5 6 aylık yavru bi erkek al yasına geldiklerinde zaten alırsın yavrunu :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
pekı kardesım dısıyı deılde erkegı alsam yanına ben kucuk kus deıl de bıraz yetıskın olsun ıstıyom bıran once yavru almak ıstıyom oyuzden tercıhın nedır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:18 -->-> Daha önceki mesaj 11:16 --

abi şuan atamam foto kacıp duruyo zor yakalıyom zaten evı ayaga kaldırmayım sımdı yarın atarım

tamam sana bir fotoğraf atayım buna göre bak bakalım hangisi
4657D8CC7E82981B33A0AD9BAA6878F0.jpg

yavru almak istiyorsan dediğim gibi dişi kızışmış onun yanına 1 yaşında sağlam bir erkek al

Son düzenleme:
tmm kardesım saolasın pazar gunu bı goresecem zaten kendısıyle

Anladım kardeşim seni bi an önce yavru almak istiyosun ama pet shop cul bu kızışmış dişiden bence yavru alamadıgı için sana verdiğini düşünüyorum ben ondan dedim en azından 5 6 aylık yavru bi erkek al yasına geldiklerinde zaten alırsın yavrunu :)

katılıyorum dişiden verim alamadığı için böyle yapmış olabilir en iyisi eğer sabırlıysan 2 tane yavru al dişili erkekli zamanı gelince yumurtlasınlar hem yaşlarınıda bilirsin kuşlarının

tm abı tşkler ama sadece mavıyı deısecem yanına bı erkek alayım en ıyısı ben

Geri