Karadeniz Pet

lütfen bilgi

Ufuk CELİLOĞLU

Meraklı Üye
arakdaşlar ıkı sorum olacak
bırıncısı kusum kafesın ortasında dısı olan devamlı helıkopter gıbı kanat cırpıyor bırde bagırıyor ses cıkartıyor bu neden olabılır
ıkıncısı ıse deli nature yem hakkında ne dusunuyorsunuz fıkırlerınızı beklıyorum arakdaslar

ilk sorunuzun cevabı kuş sürekli çırpınıyorsa kanatlarını açıyor bunu her kuş yapar , bu sağlıklı olduğu anlamına gelir..ses çıkartması baya bağırır gibi ses çıkarıyor ise ve arada sesle beraber tellerefalan vuruyorsa kızgınlaştığı anlamına gelir..

İkinci sorunuzun cevabı gayet iyi bir yemdir , gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz..

tesekkur ederım sagolasın ya yemı aldık sımdıde baska bır sey yemıyorlar ne yapacagımı sasırdım ama ıyı yem ıse sıkıntı yok o zaman mecbur alacagız bu yemden

Yem en kaliteli yemlerden hiçbir sorun olmaz verin..Ama sadece yemlede kuşunuzu beslemeyin..Arada bir mama ve vitamin takviyesi yapın ki kuş dirençli sağlıklı kalsın..

Serkan abimin söylediklerine katılıyorum.. Bu arada yem en kaliteli yem..

tesekku ederım sagolun mama verıyorum hem sızın sıtenızden alınan hazır mama havuc ve yumurta karıstırarak artı olarak witte molen ballı nemlı hazır mama verıyorum ıkısınıde bayılarak yıyorlar

kuş kumu eksik etmiyorsunuz değilmi cok önemli saygılar

kus kumu ayrı bır mama kabında mevcut artı olarakda yemın ıcınede koyuyorum kesınlıkle o eksık degıl

tesekku ederım sagolun mama verıyorum hem sızın sıtenızden alınan hazır mama havuc ve yumurta karıstırarak artı olarak witte molen ballı nemlı hazır mama verıyorum ıkısınıde bayılarak yıyorlar

sizin site derken , benim mamalardan mı ?

Benim site açılırken satılan mamalardan diyorsanız ve kullanıyorsan başka bişey kullanmanıza gerek yok..Onda fazlasıyla tüm vitaminler organık olarak mevcut..

petshop siten var benim haberim yok heeeee vaybe dayıma bak Nokta.

Yok Beee Ezel nerden çıkardın :) sen o zamanlar yoktun :) Siteyi ilk açtığımızda benim sırlarla dolu özel mamalarımı kısa süreliğinesatışa çıkarmıştık onlardan bahsediyorum..

Geri