Karadeniz Pet

Lütfen bilgilendirin

memoo

Yeni Üye
Arkadaşlar bir yaşına yeni giricek erkek kuşuma bi dişi aldık ilk olarak kavga etmediler arada erkek cok az dokundu yanyanada durdular ama erkek dişinin şimdi yanında durmuyor ilgisiz gibi benim erkek kuşdamı sıkıntı var çünkü dişi hiç karışmıyor erkeğe ve cok neşeli yanına bile gitmeye çalışıyo ama erkekte tık yok ve dişide 8-9 aylık minimum

tünekliği teke düşür eğer ki kavgalar felan yaşanıyorsa 15 gün ayır erkeğin yuvalığında kafes olsun sonra tekrar birleştir bakalım ama bu arada nijer ve mama takviyesi yapp

Uyum Süreci minimum 1 hafta maksimum 1 ay diyebiliriz. Siz sanırım kuşu yeni almışsınız. Bu Tür durumlarda kuşları ayrı kafeslerde Yanyana 1 hafta bekletirler. Ortamda birbirlerine bu şekilde alışır yabancılık çekmezler. Aynı kafese konduğunda ise uyum ORANI yüksek bir şekilde yaşamaya başlarlar.

Bugün 5gündür beraberler nijer tohumu dün vermeye başladım dışarı saldıgımda birbirlerine seslenip genelde beraber ucuyolar erkek sürekli ailemle vakit gecirmeye calışıyo yanımıza gelip konuşmaya calışıyoo hatta onu gören dişide 2defa geldi ama kafesde erkek cok cekingen yanında cok pıısırık duruyo hattaa bazen kacıyor yanından erkek şaka gibi

Aynı kafese konuyolar beraber.uçuyolar dişi çok ilgili net bir şekilde belli erkek çekingen ilgisiz erkek bize cok alıştı acaba sıkıntı bizmiyiz ilgi göstermesek daha kötü bianda ellimizde büyüyen erkek kuştan ilgiyide cekmek istemiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:22 -->-> Daha önceki mesaj 13:18 --

Evet gerçekten öyle ama çiftleşmek nasıl istemez şaşırıyorum genelde erkek ilgili dişi ilgisiz olur bizde tam tersi serseri aklı hep bizde

Çiftleşsin istiyorsan
kuşları salma
erkek insana alışkın ise
dişi ye odaklanması zaman alır
kafesten çıkarmazsan zamanla alışır lar

Peki salmıyım evet kuş deliriyor bizle vakit geçirmek için hattaa konuşuyor ama artık yavru almak istiyorum serseriden

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 04:00 -->-> Daha önceki mesaj 13:50 --

Mrb arkadaşlar benim muhabbet kuşu dişide erkekde birbirini besleyip kaşımaya başladı ama erkek yinede ayak atmıyor çekiniyor bazen ve 15gündür beraber acaba erkek kızışmıyormu??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 04:00 -->-> Daha önceki mesaj 04:00 --

Mrb arkadaşlar benim muhabbet kuşu dişide erkekde birbirini besleyip kaşımaya başladı ama erkek yinede ayak atmıyor çekiniyor bazen ve 15gündür beraber acaba erkek kızışmıyormu??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 04:03 -->-> Daha önceki mesaj 04:00 --

Peki salmıyım evet kuş deliriyor bizle vakit geçirmek için hattaa konuşuyor ama artık yavru almak istiyorum serseriden

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 04:00 -->-> Daha önceki mesaj 13:50 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 04:00 -->-> Daha önceki mesaj 04:00 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 04:03 -->-> Daha önceki mesaj 04:00 --

Dostum bu işler sabır işi. Biraz sabret. 1 Hafta önceki haliyle şimdiki bir mi? Değil, olumlu yönde gelişmeler var. Yavru alacaksan ilgiyi azaltıp, sabrı çoğaltacaksın. İnşallah isteğin en yakın sürede olur.

Kardeş anladıgım bi site değil kimse önermedi ilk defa üye oldum heryere yazma saborlı ol demişsinde öğrenmeye çalışıyorum ondan neysee teşekür ederim ilgin için

Geri