petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen bilgilendirin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve memoo tarafından 9 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. memoo

memoo New Member

Beğenileri:
    0
    Beyler ilk yavru cıkmış ama ne ses var nede hareket şimdi gördüm acaba ölmüşmü napim bekliyim mi? Yoksa cıkartıyım mı emin olamadım ölümü sağmı dişide sürekli kutuda hic cıkmadı tam bakiyimmı ne önerirsiniz? 4 yunurtası daha cıkmamış yeni doğduğu için acaba sesi cıkmıyomu

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    Dişi yuvalıktan çıktığında gözlemleyebilirsiniz. Yavrular acıkınca bağırırlar tokken sesleri çıkmaz.

3. memoo

memoo New Member

Beğenileri:
    0
    Ben baktım ne hareket ne ses varda yeni bugün cıktı sanırım anlayamadım 4 yumurta daha var korkudan tam inceleyemiyorum

4. Kayahan Günay

Beğenileri:
    7
    1 gün daha gözlemle hiç ses hareket yoksa ölü doğmuştur

5. memoo

memoo New Member

Beğenileri:
    0
    Ölüyse cıkartıyım mı?? Yumurtalar var dişi rahatsız olup diğer yumurtalara zarar vermesin

6. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    Dokunduğunuzda hareket etmesi tepki vermesi gerekir. Eğer ölü olduğundan emin iseniz yuvalıktan almanız gerekir.

7. memoo

memoo New Member

Beğenileri:
    0
    Evet ölüymüş şimdi aldım inşallah 4 yumurtasından sağlıklı çıkarlar inş :(

8. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0
    kötü bir başlangıc olmuş hocam . gecmiş olsun . devamı iyi gelir inşallah .

9. memoo

memoo New Member

Beğenileri:
    0
    Saol dostumm benim kuşların ilk acemilikleri var herhalde ezdi falan diye düşünüyorum ama 4 yumurta daha var hayırlısıyla allah büyük :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:37 -->-> Daha önceki mesaj 22:46 --

Arkadaşlar ilk yumurta 19 nisanda oldu bugün 13mayıs 1tane yavru oldu ölü cıktı yada artık ezilerek mi öldü bilmiyorum bugün baktım 4 yumurta hala duruyor bu kadar uzun sürermi cıkması yolsa acaba boşmudur yumurtalar :s

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:40 -->-> Daha önceki mesaj 18:37 --

Arkadaşlar ilk yumurta 19 nisanda oldu bugün 13mayıs, 3gün önce 1tane yavru oldu ölü cıktı yada artık ezilerek mi öldü bilmiyorum bugün baktım 4 yumurta hala duruyor bu kadar uzun sürermi cıkması yolsa acaba boşmudur yumurtalar :s

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:41 -->-> Daha önceki mesaj 18:40 --

Arkadaşlar ilk yumurta 19 nisanda oldu bugün 13mayıs, 3gün önce 1tane yavru oldu ölü cıktı yada artık ezilerek mi öldü bilmiyorum bugün baktım 4 yumurta hala duruyor bu kadar uzun sürermi cıkması yolsa acaba boşmudur yumurtalar :s

Sayfayı Paylaş