Karadeniz Pet

lütfen bir bakın çok çok acil!!!

Hayvansever

Yeni Üye
45 dk kadar önce yerde gezen muhabbet kuşum yanlışlıkla ayağımın altında kalıyordu. Ezilmedi üüzerine basmadım ama ayak parmağımın altına kanadı gelmiş olabilir sanırım birden bağırdı uçtu her yer tüy oldu daha sonra elime alıp iyice inceledim herhangi bir yerinde ezik morluk vs yok. Dışkılamada kan yok yem veriyorum bir iki tane kırıp bırakıyor sürekli uyumaya çalışıyor korktuğu için olabilir diye düşündüm aama az önce fark ettim sağ kanadını çok az diğerinden aşağıda tutuyor çok dikkat etmeyen fark edemez o kadar az bi fark var. Bi de hızlı hızlı ağzını açıp kapatıyor. Kanadını tekrar inceledim bir sorun göremedim uçurduğumda normal uçabiliyor ama hemen iniyor en yakın yere ve uyumaya çalışıyor. Ne yapmalıyım kuşa birşey olur mu :/ normalde çok hareketli hiç susmaz ama yaklaşık bir saat olacak kımıldamıyor uyumaya çalışıyor :(

Son düzenleme:
Biraz zaman ver kuşa bizde korksak elimiz ayağımız titrer zamanla çözülür ilgini kesme sürekli ilgilen yavaş yavaş o da anlar korkulcak bişey yok diye:)

Ben de öyle düşünüyorum yine de kanadını aşağıda tuttuğunu görünce panik oldum korktum biraz veteriner Hekimler anlamıyor götürsem hiç bişey yapmayacak böyle oturdukça da panikliyorum

Ben de öyle düşünüyorum yine de kanadını aşağıda tuttuğunu görünce panik oldum korktum biraz veteriner Hekimler anlamıyor götürsem hiç bişey yapmayacak böyle oturdukça da panikliyorum

Varsa vitamin kullan veterinerler yalandan onu bunu bahane edip para koparma derdinde.

Kuş o anki şoku üzerinden atmaya çalışıyordur biraz zamana ihtiyacı var ve biraz daha fazla ilgi göstermeniz daha sağlıklı olacaktır.. geçmiş olsun

Yavaş yavaş hareketlenmeye başladı gibi az da olsa. Teşekkür ederim.

Geri