Karadeniz Pet

Lütfen cevap!

Eylulgunesli

Meraklı Üye
Merhabalar. Muhabbet kusum hep hazır yem ve krakerle besleniyor. Gecen gun ilk defa dal darı verdim ve cok yedi. Ayrıca cok da su içiti. Bugun diskisinin beyaz kısmı sarımtırak ve daha az hareketli. Acaba dal darıyı cok yediği icin mi? Neden olmus olabilir yardım eder misiniz lütfen ??

Dediğiniz gibi dal darıyı fazla yediğinden olmuş olabilir. Dal darıyı bir müddet vermeyin normal yeminden yedikçe düzelecektir.

Geçer geçer bünyesi alışkın olmadığı için doğal yem e olur öyle şeyler :) ani değişiklik yapmamak gerek korkacak birşey yok geçmiş olsun

miktarı azaltın.yani nasıl insanlar hazır yoğurt yiyip birden doğal yoğurt yiyip motoru bozuyorsa.kuş doğalına alışmamışsa olmaz.

Evet sanırım bünye doğalı kaldırmadı:) neyse çıkarttım dal darıyı birkac gun sonra küçük küçük vermeyi denerim bir tamamen düzelsin de insallah. İnternette diğer sitelerde o kadar cok bilgi kirliliği var ki her okudugum telaşlandırdı beni.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:57 -->-> Daha önceki mesaj 12:13 --

O sarılık azaldı bayagi ve hareketlendi düne gore. Ayrıca kendi mamasini yemesi de gayet normal. Ne zaman diskisi tamamen normale döner? Ve herhangi bir vitamin falan kullanmak gerekir mi bunda da bir yardımcı olur musunuz lütfen ?

ishalin geçmediğini düşünüyorsan bir parça tuzsuz haşlanmış patates yedirebilirsin.

ishalin geçmediğini düşünüyorsan bir parça tuzsuz haşlanmış patates yedirebilirsin.

Yok suan sekli kıvamı falan normal sadece beyaz kısmin rengi hafif krem rengi. Yine de dünkünden daha beyaza yakın. Yine de yedireyim mi?
Bir de biryerde okudum suyuna sirke katmak neye yarar?

Yok suan sekli kıvamı falan normal sadece beyaz kısmin rengi hafif krem rengi. Yine de dünkünden daha beyaza yakın. Yine de yedireyim mi?
Bir de biryerde okudum suyuna sirke katmak neye yarar?
sirkenin oranını bilgili arkadaşlardan öğrenin ben şimdi ne desem yalan olur.günde bir parça yada günde iki defa bir parça haslanmış patates vermeniz yeterli.zaten sevse bile en fazla nohut kadar yer.

Tamam anladım aklımda bulunacak teşekkürler:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:41 -->-> Daha önceki mesaj 16:21 --

Hala rengi düzelmedi ve yine az hareketli ne Zaman düzelecek ya Off bugun vitamin alicam iyi gelir mi? Bir de yaklaşık 8 aylık ergenlikte mi suan? Tuyleri yeni yeni geliyor ama ne Zaman düzelecek beklemek mi sadece çözüm ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:54 -->-> Daha önceki mesaj 08:41 --

Birgun beyaz oldu suan yine sarı artık kafayı yiycem bir yardım edin normal değilse ilaç falan vereyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:06 -->-> Daha önceki mesaj 08:54 --

Simdi de kusuyor gibi yapıyor sadece kopuk çıkıyor!??

Geri