Karadeniz Pet

Lütfen izleyin..

UMUR DAĞLAR

Paylaşımcı Üye
Bilenler elbet vardır ama bilmeyenler çok beğenicek eminim..

[YOUTUBE]Y2L5qIHyR9g[/YOUTUBE]

Nokia 3310 ile gönderildi.

Aynen izlemiştim ben çok guzel neler yapa bileceklerinin en güzel kanıtı

yahu nasıl alıştırmış herif vay be helal olsun

Uçmadan böyle yerde eğitilebilmeleri için kanatları budanıyor diye duymuştum.... Sakın kimse denemesin lütfen, insanlık dışı buluyorum böyle kanat traşlanmasını..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:12 -->-> Daha önceki mesaj 21:00 --

Kılik sesiyle şartlı ödül eğitimi...
Clickertraining with my flock.. - YouTube

Videoda kuşların dal darı ödülü alabilmeleri için sahibinin elindeki çubuğun ucuna gagalarıyla dokunmaları gerekiyor(öğrenmişler),çubuk ucuna dokununca sahibinin çıkardığı klik sesi, kuşların dokunmalarının onaylandığını ve ödülü hakettiklerini gösteriyor.. :)

Son düzenleme:
İzlemiştim, biz bir kusu zaptedemiyoruz, herif neler başarmış..

Aynen abi ya kus ayagimi isirmaktan vakit bulsa egitim yapicaz da surekli ayagimda.

bende de bir tane vardı.. ayak, kumanda, telefon.. nerde görse dalıyo direk.. ayak parmaklarına dalıyo hemen

Uçmadan böyle yerde eğitilebilmeleri için kanatları budanıyor diye duymuştum.... Sakın kimse denemesin lütfen, insanlık dışı buluyorum böyle kanat traşlanmasını..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:12 -->-> Daha önceki mesaj 21:00 --

Kılik sesiyle şartlı ödül eğitimi...
Clickertraining with my flock.. - YouTube

Videoda kuşların dal darı ödülü alabilmeleri için sahibinin elindeki çubuğun ucuna gagalarıyla dokunmaları gerekiyor(öğrenmişler),çubuk ucuna dokununca sahibinin çıkardığı klik sesi, kuşların dokunmalarının onaylandığını ve ödülü hakettiklerini gösteriyor.. :)

Kafesleride guzelmis :)