Karadeniz Pet

Lütfen kuşumun kaç aylık olduğunu söylermisiniz !

• Konbuyu başlatan junius3434
  • Başlangıç tarihi
J

junius3434

Guest
muhabbet kuşum kaç aylık acaba ?
wMPPVg.jpg
[/url][/IMG]

peki eğer 5-6 aylıksa alışması konusunda geçmi oldu dersiniz yeni aldımda çünkü ?

değil kardeşim.güzel bir şekilde eğitebilirsin

bende tahmin edemiyecem... bildiğim şeyler gagası üzerinde siyah lekeler olmalı ve gözünde beyaz halkanın belirgin olmaması gerekiyor yavru olması için.. lekelerin ve beyaz halkaların kaç aysonra normale döndüğünü bilmiyorum..
bu gün bende jumbo satın aldım. yavru.. kendi testlerim ve satıcının söyledikleri doğrultusun da öyle olduğuna inanıyorum.. acaba konuşurmu merak ediyorum..

bide cere rengi mor. şimdi araştırdığıma göre mor cereliler yavru oluyormuş. içi mrahatladı valla sizin yorumlarınızlada :D

maşallah bende benim yavruları kardeşime verdimm aynı bunun gibiydii çok özledimm :( maşallah bıdık çok güzell

teşekkür ederim :) yavru konusunda şüpheye düştümde şuan rahatlamış durumdayım :)

yok yok kardeşimm yavru anaçlardan daha tatlı oluyor :)

ya bir şey sorucam aslan mı eğitiyoruz sanki :D kuş ona yem verdiğini su verdiğini anlar.birde bir süre ona zarar vermediğini görünce yanına sokulmak isticek.Biraz sabır lazım.1-1.5 ay takıl gerisi gelir.Bol bol konuş onunla

Geri