petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen kuşumun kaç aylık olduğunu söylermisiniz !

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve junius3434 tarafından 10 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. junius3434

muhabbet kuşum kaç aylık acaba ?[​IMG][/url][/IMG]

2. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    tahminim 5-6 aylık ama biraz daha yakından çekebilirseniz daha net yorumlar yapabiliriz.

3. junius3434

peki eğer 5-6 aylıksa alışması konusunda geçmi oldu dersiniz yeni aldımda çünkü ?

4. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    değil kardeşim.güzel bir şekilde eğitebilirsin

5. junius3434

gözleride simsiyah ama

6. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    gözlerini tam göremediğim için daha yakın foto olsa iyi olur dedim zaten. tabiki eğitilebilir ancak bu çok sabır ve emek ister.

7. huysuz

huysuz New Member

Beğenileri:
    1
    bende tahmin edemiyecem... bildiğim şeyler gagası üzerinde siyah lekeler olmalı ve gözünde beyaz halkanın belirgin olmaması gerekiyor yavru olması için.. lekelerin ve beyaz halkaların kaç aysonra normale döndüğünü bilmiyorum..
    bu gün bende jumbo satın aldım. yavru.. kendi testlerim ve satıcının söyledikleri doğrultusun da öyle olduğuna inanıyorum.. acaba konuşurmu merak ediyorum..

8. junius3434

bide cere rengi mor. şimdi araştırdığıma göre mor cereliler yavru oluyormuş. içi mrahatladı valla sizin yorumlarınızlada :D

9. ismail baktır

maşallah bende benim yavruları kardeşime verdimm aynı bunun gibiydii çok özledimm :( maşallah bıdık çok güzell

10. junius3434

teşekkür ederim :) yavru konusunda şüpheye düştümde şuan rahatlamış durumdayım :)

11. ismail baktır

yok yok kardeşimm yavru anaçlardan daha tatlı oluyor :)

12. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    ya bir şey sorucam aslan mı eğitiyoruz sanki :D kuş ona yem verdiğini su verdiğini anlar.birde bir süre ona zarar vermediğini görünce yanına sokulmak isticek.Biraz sabır lazım.1-1.5 ay takıl gerisi gelir.Bol bol konuş onunla

13. junius3434

oda doğru :) bol bol ilgileniyorum zaten :)

Sayfayı Paylaş