Karadeniz Pet

lütfen Mantar için acil yardım arkadaşlar

• Konbuyu başlatan Cancann
  • Başlangıç tarihi
selam ben kuşumu mısır yağı ile tedavi etdim kulak çöpü ile seher akşam mantar olan yerlere sürün ağzına kulağına kaçsada olur sakincası yok iyice sürün 1 hafta göz kenarlarında vavsa orayada sürun mantar getdikden sonra göz kenarları kızarır yağdanır kendi kendine keçib geder

selam ben kuşumu mısır yağı ile tedavi etdim kulak çöpü ile seher akşam mantar olan yerlere sürün ağzına kulağına kaçsada olur sakincası yok iyice sürün 1 hafta göz kenarlarında vavsa orayada sürun mantar getdikden sonra göz kenarları kızarır yağdanır kendi kendine keçib geder

Teşekkürler kardeşim şimdi vazelin sürdüm akşamada yağ süreceğim

Teşekkürler kardeşim şimdi vazelin sürdüm akşamada yağ süreceğim

Oo senin kus bayagi hasta mantar deil sadece sorunu ishalde olmus sanirim ilerlememis ama kusun bulundugu yer cokmu soguk yada hava akimina maruz kalmis buyuk ihtimal sana tavsiyem ilk olarak o kefesini bi temizle kafes cok pis hijyeni ilk kafeste saglamalisinki kusu iyilestrsen bile o pislikte tekrar hastalanabilir herseyi
Guzelce yika vitamin ver yemini aspura cevir ishali onlesin sonrada mantar tedavisine basla ve kusu
Sicak tut tekrar geçmiş olsun

Oo senin kus bayagi hasta mantar deil sadece sorunu ishalde olmus sanirim ilerlememis ama kusun bulundugu yer cokmu soguk yada hava akimina maruz kalmis buyuk ihtimal sana tavsiyem ilk olarak o kefesini bi temizle kafes cok pis hijyeni ilk kafeste saglamalisinki kusu iyilestrsen bile o pislikte tekrar hastalanabilir herseyi
Guzelce yika vitamin ver yemini aspura cevir ishali onlesin sonrada mantar tedavisine basla ve kusu
Sicak tut tekrar geçmiş olsun

teşekkürler kardeşim kuşu bu şekilde genç bir arkadaştan aldım abi ölecek dedi doğaya salcam diyince ben aldım tedavi edebilmek için dün getirdim kuşu..

tüneğini çıkardım kanarya yemini derin olmayan bir kapta zemine koydum zemine mutfak havlusu(selpak) kapladım suluğuna coxidin (3damla) ağzınada bir damla verdim kafesin iki tarafını havluyla sardım diğer açık olan bir tarafı cama bakıor ışık için değer tarafını kalorifer peteğine dayadım valide gelsin patateste haşlatıcam...

Fazla veya eksik uygulamam varmı? veya eklemek istediğiniz tavsiyeleriniz?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:08 -->-> Daha önceki mesaj 12:28 --

Kuşum iyice halsiz düştü bi iki yemde yiyordu onuda yemiyor kafesin zemininde köşeye kafesini gömüp kanatlar hafif açık bekliyor öyle :((( yardım edin lütfen

Geri