Karadeniz Pet

lütfen okuyun kuşum ve eşi ...??

elif

Yeni Üye
Yeşil erkek Kuşuma yaklaşık 1 ayerkek mavi dişi bir eş aldım, dişi yuvaya alıştı aslında ama hala birbirlerine tam alışamadılar, bazen küçük kavgalar ediyolar, erkek durup dururken tehtid eder gibi sesler çıkarıp dişiyi rahatsız ediyor, dişi de çok ilgili değil gibi kendi işleriyle meşgul, ama birkaç kez benim kuşun romantiklik yaptığını da gördüm mesela dişiye yem veriyor öpüyor...
Sizce eş değişimi yapmalı mıyım,satan adam yaşları uyuyor dedi ama ben emin değilim???

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:17 -->-> Daha önceki mesaj 20:16 --

Birde kafeste genelde hiç yan yana durmuyorlar

Elif, kuşların yakından çekilmiş ve kafesin genel görüntüsünü içeren fotoğraflar eklersen daha sağlıklı yorumlar yapabiliriz. 1 ay eş tutmaları için yeterince uzun bir süre değil. Yaşlarına ve kızgınlık durumlarına bakalım. Tünek sayısını azaltırsan yanyana kalmaları kolaylaşır.

Ya gönderecektim resmini aslında ama çok karışık bi site nasıl yapılıyor mesaj yazma yerini bile zor buluyorum zaten.

Son düzenleme:
Hizliresim.com a fotoğrafı yükleyin forum yazan linki kopyalayıp buradaki mesaj yazdiginiz yere yapıştırın Güle güle besleyin

Geri