lütfen okuyun kuşum ve eşi ...??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve elif tarafından 13 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. elif

elif Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    ankara
    Yeşil erkek Kuşuma yaklaşık 1 ayerkek mavi dişi bir eş aldım, dişi yuvaya alıştı aslında ama hala birbirlerine tam alışamadılar, bazen küçük kavgalar ediyolar, erkek durup dururken tehtid eder gibi sesler çıkarıp dişiyi rahatsız ediyor, dişi de çok ilgili değil gibi kendi işleriyle meşgul, ama birkaç kez benim kuşun romantiklik yaptığını da gördüm mesela dişiye yem veriyor öpüyor...
    Sizce eş değişimi yapmalı mıyım,satan adam yaşları uyuyor dedi ama ben emin değilim???

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:17 -->-> Daha önceki mesaj 20:16 --

Birde kafeste genelde hiç yan yana durmuyorlar

2. Levent ACAR

Levent ACAR Profesyonel

Beğenileri:
    188
    Yer:
    İstanbul / Maltepe
    Elif, kuşların yakından çekilmiş ve kafesin genel görüntüsünü içeren fotoğraflar eklersen daha sağlıklı yorumlar yapabiliriz. 1 ay eş tutmaları için yeterince uzun bir süre değil. Yaşlarına ve kızgınlık durumlarına bakalım. Tünek sayısını azaltırsan yanyana kalmaları kolaylaşır.

3. elif

elif Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    ankara
    Ya gönderecektim resmini aslında ama çok karışık bi site nasıl yapılıyor mesaj yazma yerini bile zor buluyorum zaten.

#3 elif, 14 Mayıs 2015
    Son düzenleme: 14 Mayıs 2015
  4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Muhabbet Kuşu Üreticisi

Beğenileri:
    353
    Yer:
    İstanbul/Pendik
    Hizliresim.com a fotoğrafı yükleyin forum yazan linki kopyalayıp buradaki mesaj yazdiginiz yere yapıştırın Güle güle besleyin

5. Show Jumbocu

Show Jumbocu Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    zamana bırakmalısınız

Sayfayı Paylaş