petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen okuyun

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sedds tarafından 24 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. sedds

sedds Guest

lütfen yardımcı olun;
    Muhabbet kuşumun gözünde bir kızarıklık ve sanki çizik gibi bir kırmızılık var.Daha öncedende olmuştu bunun nedeni galiba evde yapılan böcek ilaçlaması.Ama tekrardan olunca çok korktum.Sürekli gözünü kaşıyor ve kaşıdıkça kızarıyor ve gözünüde pek açmıyor ama davranışları çok garip değil sadece gözünden rahatsız belli.Önceden oldugu bir günde geçmişti.Fakat ben kör olurmu diye korkuyorum.Bu konu hakkında en küçük şey biliyorsanız bile söyleyin lütfen çünkü o hayvan öyle rahatsızken ben yanına bile gidemiyorum,sizce bu kadar korkmalımıyım ?? cevaplarınızı bekliyorum şimdiden sağolun..:confused:

2. umut ercan

umut ercan New Member

Beğenileri:
    0
    resim atmalısınız.bide kuş odadayken mi yapıldı ilaçlama?

3. sedds

sedds Guest

Resmini atmam çok zor ya kusura bakmayın ama ilgiliniz için sağolun,hayır balkondaydı ve ilaçlama olalı 1 hafta oldu ben bugün onu evde yere su döktüm orda yıkandı galiba yerdeki ilaçtan etkilendi bilemiyorum.Ayrıca onu geri aldığım yere vermeyi düşünüyorum bu olaylardan sıkıldım çünkü sizce ne yapmalıyım ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:00 -->-> Daha önceki mesaj 13:50 --

fotoğraf koyucam ama nerden yapacağımı bilmiyorum

4. emrah8

emrah8 Guest

Fotoğrafını bilgisayara at sonra burdan Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim dosyayı seç yükle de.
    sonra çıkan
    Doğrudan Erişim kutusundanki linki :grafik ekle butonuyla
    [​IMG] ekle.bu kadar . :)

5. Görkem KOÇSAN

teramısın göz merhemi ya da genta göz damlası kullanabilirsiniz .

6. sedds

sedds Guest

Bugün veterinere gittim oda teramısın söyledi sağolun,sizce geri satıcıya verebilirmiyim yada versem kuş nasıl olur doğru mu yaparım yanlışmı

7. Gizem Koca

Gizem Koca New Member

Beğenileri:
    0
    Hasta olunca iade etme taraftari degilim. Hayvan alirken bu gibi durumlarin sorumlulugunu düşünerek almalisiniz. Eger kus istemiyorum artik diyorsaniz o baska tabiki:)

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    hasta oldu diye geri iade etmeye hiç anlam veremiyorum

9. sedds

sedds Guest

Ben onu hasta olduğu için degil,evde yapılan ilaçlama uzun süre sürüden bi etkide ve bu onu etkiliyor.onun canı yandıkça ben çok üzülüyorum.bu evden uzaklaşırsa ve başka ona iyi bakabilecek bir eve giderse durumu nasıl olur diye sizlerden bilgi almak istemiştim. Yinede fikirleriniz için teşekkürler.

Sayfayı Paylaş