Karadeniz Pet

lutfen sadece bilgisi olanlar baksin

Ahmet SARUHAN

Paylaşımcı Üye
iyi forumlar bi kac sorum olacak birincisi sicak havalarda kuslar terlermi terlerse nasil cozum uretecem bi kac yerde gordum klimadan felan uzak tutun diyo

diger bi sorum kusum yavru bana alisti 7-8 sekiz ay sonra ayni yaslarda disi almayi dusunuyrmda onu kendime nasil alistiracam sonucta buyuk ,disi aldiktan sonra beni unuturmu veyada dahami az yaklasir bana

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:19 -->-> Daha önceki mesaj 20:28 --

yokmu yardimci olabilecek

Son düzenleme:
klimadan uzak tutun yeter doğal sıcaklıktan kuşlara bir şey olmaz. eş aşınca ister ister biraz uzaklaşır ama siz yine de onu eşten mahrum etmeyin.

Hocam nefes almazsak yasarmiyiz yani sordugunuz soru sacma degilmi kus terlermiya .. gunesin altina koymadigin surece sorun yok . Disi alirsan egittigin yavru kusunda kacar senden

Hocam nefes almazsak yasarmiyiz yani sordugunuz soru sacma degilmi kus terlermiya .. gunesin altina koymadigin surece sorun yok . Disi alirsan egittigin yavru kusunda kacar senden

hocam sorumun nereso sacma ben ne bilim terleyip terlemeyecegini ogrenmek icin soruyorum sonucta simdi 7-8 ay boyunca egittimiz bize alistirdigimiz kusumuz bi disi aldiigimizda artk bizimle ilgilenmiyecekmi

Sadece bilgim oldugundan yaziyorum :)... Direk kilima soguk alginligi yapar kilima zararlı...eş alırsan kuşa gore deyşir ama senden ilgisi azalır.... Ele vs alıştırmak istoyorsan korkutmayarak elinde meyve yedir.. Kafeste parmana gelmesini sagla

hocam sorumun nereso sacma ben ne bilim terleyip terlemeyecegini ogrenmek icin soruyorum sonucta simdi 7-8 ay boyunca egittimiz bize alistirdigimiz kusumuz bi disi aldiigimizda artk bizimle ilgilenmiyecekmi

Sibirya kurdu disinda baktigimiz evcil hayvanlar terlemez sanirim :)

Iki kus yan yana gelirse sizden kacarlsr

Senin eğitilmiş kuşun dişi yi de alıştırabilir, ya da dişiye takılıp size olan ilgisi azalabilir.
Terleme bir serinleme yöntemidir. Kuşlar terlemez. Klimaya gerek yok, Cereyanda, direk güneş altında kalmasalar hiç sıkıntı yaşamazlar.

Geri