petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

lutfen sadece bilgisi olanlar baksin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet SARUHAN tarafından 11 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    iyi forumlar bi kac sorum olacak birincisi sicak havalarda kuslar terlermi terlerse nasil cozum uretecem bi kac yerde gordum klimadan felan uzak tutun diyo

diger bi sorum kusum yavru bana alisti 7-8 sekiz ay sonra ayni yaslarda disi almayi dusunuyrmda onu kendime nasil alistiracam sonucta buyuk ,disi aldiktan sonra beni unuturmu veyada dahami az yaklasir bana

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:19 -->-> Daha önceki mesaj 20:28 --

yokmu yardimci olabilecek

#1 Ahmet SARUHAN, 11 Mart 2015
    Son düzenleme: 11 Mart 2015
  2. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    klimadan uzak tutun yeter doğal sıcaklıktan kuşlara bir şey olmaz. eş aşınca ister ister biraz uzaklaşır ama siz yine de onu eşten mahrum etmeyin.

3. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    peki yeni alacagim kusu nasil kendime alistiracm

4. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Hocam nefes almazsak yasarmiyiz yani sordugunuz soru sacma degilmi kus terlermiya .. gunesin altina koymadigin surece sorun yok . Disi alirsan egittigin yavru kusunda kacar senden

5. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    hocam sorumun nereso sacma ben ne bilim terleyip terlemeyecegini ogrenmek icin soruyorum sonucta simdi 7-8 ay boyunca egittimiz bize alistirdigimiz kusumuz bi disi aldiigimizda artk bizimle ilgilenmiyecekmi

6. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    Sadece bilgim oldugundan yaziyorum :)... Direk kilima soguk alginligi yapar kilima zararlı...eş alırsan kuşa gore deyşir ama senden ilgisi azalır.... Ele vs alıştırmak istoyorsan korkutmayarak elinde meyve yedir.. Kafeste parmana gelmesini sagla

7. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Sibirya kurdu disinda baktigimiz evcil hayvanlar terlemez sanirim :)

Iki kus yan yana gelirse sizden kacarlsr

8. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Senin eğitilmiş kuşun dişi yi de alıştırabilir, ya da dişiye takılıp size olan ilgisi azalabilir.
    Terleme bir serinleme yöntemidir. Kuşlar terlemez. Klimaya gerek yok, Cereyanda, direk güneş altında kalmasalar hiç sıkıntı yaşamazlar.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu terlermi