Karadeniz Pet

lütfen soruma cevap verin

• Konbuyu başlatan uçan kuş
  • Başlangıç tarihi
U

uçan kuş

Guest
2 tane kuşum vardı biri mavi (erkek) diğeri yeşil (dişi).3 gün önce akşam saat 9 civarı kuşları seveyim dedim.sonra yeşil kuşumu elime aldım oda biraz karanlıktı kuşum birden uçmaya başladı.mutfağın ışığı açıktı kuşum bizim olduğumuz odanın kapısının 7-8 cm lik aralığından geçip mutfağa gitti normalde her gittiğinde balkon açık olsada buzdolabının üstüne konardı ama bu sefer öyle olmadı kuşum balkondan uçup gitti.bende sonra diğer mavi kuşumu balkona getirdim ötünce gelir diye.sonra aşağıya indim kuşumu ararken etrafa bakarken kuşumun ağaca uçtuğunu gördüm ve ağaca çıktım diğer mavi kuşum ötüyordu ama yeşil kuş ona gitmiyordu bende ağacı sallıyım dedim.ondan sonra da babam kuş uçtu dedi bende çok üzülerek eve gittim bir gece boyunca mavi kuşum dışarıdaydı ama gelmedi size asıl sorum şu:mavi kuşum tek kaldı üzülüyor gibi hep yeşil kuşu arıyor sizce alışırmı bu duruma ben ikinci bir kuş almayı düşünmüyorum sizce bişey olurmu

üstadlara sorarsan daha iyi olur ama morelini bozmak istemem kendini intihar edebilir diye duymustum esini aldığınızda veya esi öldüğünde

eş alırsan düzelebilir fakat sen almayı düşünmüyosan bence 1 kere daha düşün derim

Bencede Yanıda Eş al kardeş .

Hicbir sorun olmaz yanina es alabilirsiniz yada tek besleyecekseniz zamanla alisir..

Yanına eş alabilirsiniz bu sorun değil, fakat kuşu ele alıpta sevmek nedir? Yani bu bir kedi falan değil ki elinize alıp sevebilesiniz, bir de kuşunuz çift çok ürkütmüşünüz anlaşılan. Eş alabilirsiniz sıkıntı yok ;)

eş almanızı öneririm ama tek besleyecem dersen gerektiğinden daha fazla ilgi göstermelisin ona artık...

Geri