petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen tedavisini söyleyin çok üzülüyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve cafer123 tarafından 3 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. cafer123

cafer123 New Member

Beğenileri:
    0
    Abilerim kuşumun tüyleri zor çıkıyor gibi , eskiden Kanat uç tüyleri yoktu şimdi çıktı ama sanki düzensiz bi sıkıntı varmış gibi , Ne yapmam lazım düzene sokmak için ?

2. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Tüy uçladında kan var mı?

3. cafer123

cafer123 New Member

Beğenileri:
    0
    hayır yook

4. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Düşen tüylerinden bahsediyorum. Kendi yoluyor mu? Ya bilmiyorum ama nektonun bir vitamini vardı. Dur bulayım. Ama bir hastalığı var mı bunu öğrenmeli önce.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:10 -->-> Daha önceki mesaj 15:09 --

http://www.muhabbetkusu.com.tr/showthread.php?t=38537 bunu bir oku ve tecrübeli yorumları bekle.

5. cafer123

cafer123 New Member

Beğenileri:
    0
    Kendini yolmuyor , Dipleri yoktu 1 hafta oldu alalı O kanat uçları varya uzadı yavaş yavaş ama sanki tüyden çıkamamış gibi bi hali var

6. Fevzi ÖZYAYLA

Fevzi ÖZYAYLA New Member

Beğenileri:
    0
    Tüğ gelişiminde sıkıntı yok 10 gun kadar bekleyın tum tüğler tamamlanacaktır.

7. cafer123

cafer123 New Member

Beğenileri:
    0
    Abi çok yavaş uzuyo ya , 10 gün beklerim ama bişeyler vermek lazım mı değil mi Açıklık getirsek ona

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:47 -->-> Daha önceki mesaj 18:34 --

+++++++++++++++++++++++++++++

8. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Tüy gelişiminde b vitamini büyük rol oynuyor. Günlük azar azar kabuksuz yulaf verebilirsin.

9. cafer123

cafer123 New Member

Beğenileri:
    0
    ++++++++++++++++++++++++ kesin net cevap verebilecek ilaç söyleyecek uzman biri varmi abiler bu arada yardımlarınız ve fikirleriniz için tşk ederimm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:58 -->-> Daha önceki mesaj 19:35 --

+++++++++++++++++++++++

10. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Cafer, nerede oturuyorsun bilmiyorum. Bu hayvanı bir veterinere göster istersen. Sen çıkıyor diyorsun ama kanat ilk tüyleri ve kuyruk tüyleri hiç yok. Bu şekilde bir yavrumu 3 hafta boyunca baytril vererek iyileştirdim. Ancak benim kuşun durumu daha kötüydü.

11. cafer123

cafer123 New Member

Beğenileri:
    0
    Abi dipleri geldi 1 haftadır bakıyorum , kan yok Ve Sanırım biraz vitaminsiz kalmış dediler dökülmeyi gözlemliyorum dökülmede yok birşey vermem gerekmi acaba ?

12. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Kuşun kanat uçlarındaki ilk tüyler yok. Kuyruk neredeyse sıfır. Bu tüyler çıkar, 3-4cm. gibi olunca dökülür. Veterinere git sen, kuştan anlayan olmalı.

13. Cem Bora AKINCI

Cem Bora AKINCI New Member

Beğenileri:
    0
    Bende kuyruk ve kanat tüyleri kuşumun tüy kökğne baktım ve morarma gördüm. Bu yüzden uzamıyordu ve Fucidin krem kullandım o dipler düzeldi ve uzadı. Uzaktan değilde dibine bir bak istersen

Sayfayı Paylaş