Karadeniz Pet

Lütfen tedavisini söyleyin çok üzülüyorum

cafer123

Yeni Üye
Abilerim kuşumun tüyleri zor çıkıyor gibi , eskiden Kanat uç tüyleri yoktu şimdi çıktı ama sanki düzensiz bi sıkıntı varmış gibi , Ne yapmam lazım düzene sokmak için ?

62MM6k.jpg

n7yyG1.jpg

mPRRry.jpg

7kQQom.jpg

Tüy uçladında kan var mı?

Düşen tüylerinden bahsediyorum. Kendi yoluyor mu? Ya bilmiyorum ama nektonun bir vitamini vardı. Dur bulayım. Ama bir hastalığı var mı bunu öğrenmeli önce.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:10 -->-> Daha önceki mesaj 15:09 --

http://www.muhabbetkusu.com.tr/showthread.php?t=38537 bunu bir oku ve tecrübeli yorumları bekle.

Kendini yolmuyor , Dipleri yoktu 1 hafta oldu alalı O kanat uçları varya uzadı yavaş yavaş ama sanki tüyden çıkamamış gibi bi hali var

Tüğ gelişiminde sıkıntı yok 10 gun kadar bekleyın tum tüğler tamamlanacaktır.

Tüğ gelişiminde sıkıntı yok 10 gun kadar bekleyın tum tüğler tamamlanacaktır.

Abi çok yavaş uzuyo ya , 10 gün beklerim ama bişeyler vermek lazım mı değil mi Açıklık getirsek ona

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:47 -->-> Daha önceki mesaj 18:34 --

+++++++++++++++++++++++++++++

Tüy gelişiminde b vitamini büyük rol oynuyor. Günlük azar azar kabuksuz yulaf verebilirsin.

++++++++++++++++++++++++ kesin net cevap verebilecek ilaç söyleyecek uzman biri varmi abiler bu arada yardımlarınız ve fikirleriniz için tşk ederimm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:58 -->-> Daha önceki mesaj 19:35 --

+++++++++++++++++++++++

Cafer, nerede oturuyorsun bilmiyorum. Bu hayvanı bir veterinere göster istersen. Sen çıkıyor diyorsun ama kanat ilk tüyleri ve kuyruk tüyleri hiç yok. Bu şekilde bir yavrumu 3 hafta boyunca baytril vererek iyileştirdim. Ancak benim kuşun durumu daha kötüydü.

Cafer, nerede oturuyorsun bilmiyorum. Bu hayvanı bir veterinere göster istersen. Sen çıkıyor diyorsun ama kanat ilk tüyleri ve kuyruk tüyleri hiç yok. Bu şekilde bir yavrumu 3 hafta boyunca baytril vererek iyileştirdim. Ancak benim kuşun durumu daha kötüydü.

Abi dipleri geldi 1 haftadır bakıyorum , kan yok Ve Sanırım biraz vitaminsiz kalmış dediler dökülmeyi gözlemliyorum dökülmede yok birşey vermem gerekmi acaba ?

Bende kuyruk ve kanat tüyleri kuşumun tüy kökğne baktım ve morarma gördüm. Bu yüzden uzamıyordu ve Fucidin krem kullandım o dipler düzeldi ve uzadı. Uzaktan değilde dibine bir bak istersen

Geri