Karadeniz Pet

Lütfen yardım arkadaslar. Cinslerini tam anlayamadım

selcukiyet

Meraklı Üye
Arkadaslar kuslarim cins ırk ve yasları hakkında yardımcı olur musunuz.
eza7eran.jpg

zehu5egy.jpg
umejypy2.jpg

e8u2y2yt.jpg

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:45 -->-> Daha önceki mesaj 19:43 --

Resimler tam çıkmamış galiba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:46 -->-> Daha önceki mesaj 19:45 --

gutanape.jpg
e5asuzad.jpg
uqarujy2.jpg
ypanygyp.jpg

maşşallah kafesinde kuşlarında güzel bana yerliler gibi geldi yaşları hakkında bi düşüncem yok bilmiyorum okonuyu

Teşekkür ederim. Bizim burada kus satan bir arkadastan aldım. Ama ırkını bilmiyorum. Yani beyaz-açık mavili olanı 6 ay önce yavruyken aldım. Sonra o arkadas dışı olduğunu söyledi bende yanına erkek bir es istedim ve beyaz-koyu mavi ve kafasında siyah çizgi olanı verdi ama beni tedirgin eden yaklaşık 3 aydır birlikteler ama yavru flan olmadı. Acaba erkek değil mı son aldığım kus diye düşünüyorum.

Bir Dişi Bir Erkek Gibi Ama Resimler Net Görünmüyor Bir Tanesi Garanti Dişi Kızışmişta

Yok aldigin kus erkek ama daha kizismamis hazir degil kuslar yas olarak ortalama 7 8 aylikken ciftlesmeye baslar biraz daha sabretmen lazim disi hazir gibi ama erkek daha dehil

Bende öyle düşünüyorum ama o dışı olan sürekli kafesteyken erkek olana rahat vermiyor. Yani bazen opusuyorlar ama sonra dışı erkeği kovalıyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:58 -->-> Daha önceki mesaj 19:57 --

Yok aldigin kus erkek ama daha kizismamis hazir degil kuslar yas olarak ortalama 7 8 aylikken ciftlesmeye baslar biraz daha sabretmen lazim disi hazir gibi ama erkek daha dehil

Teşekkür ederim bu bilgi icin. Irk i yerli mı acaba.

Erkegin disiye gore daha kucuk ondandir 1 2 ay buyuk alsaydin disiden daha iyi olurdu

Yani satan arkadas bu erkek onunla aynı yasta flan deyip sattı bana ama bende 1 ay sonra geri vermek istedim ama sonra baktım birbirlerine çok yakışıyorlar değiştirmedim. Artı geri verirsem belki yeni sahibi iyi bakmaz flan diye acıdım ve ins iyi bir es olurlar.

şimdi şu dişi kızışmamiş mi yani?

Dışı kızışmış evet ama erkek kizismamis dedi bugün kusu aldığım arkadas. Birde erkek olan kuşum böyle kursağından bişeyler çıkartıp ağzından dışarı doğru atıyor. Bunu sordum o arkadasa oda bunun maya olduğunu belirtti ve yakında yumurta alırsın dişiden flan dedi ama bilmiyorum.

ben bir tanesi dedim ama :O

Evet.

Teşekkür ederim doğru tespit

Geri