Karadeniz Pet

Kuşlarım da bit var.

• Konbuyu başlatan aliguler81
  • Başlangıç tarihi
A

aliguler81

Guest
Kuşlar devamlı kaşınıyorlar bende biraz izledim ögrdüm ki kuşlarda ve kafes içerisinde küçük sarı veya kırmızı gibi bitler var sprey vardı kuşlara ve kafese sıktım ve hergün yapıyorum bunu ama hala var gitmiyorlar hayvanlarımı aşırı rahatsız ediyorlar kaşınmaktan uyumaya bile fırsat bulamıypr kuşlarım bana mantıklı ve etkili nir çözüm sözyleyin lütfen...

farklı bi bit ilaçı alabilirsin veya kafesi güzel sabunlu suyla yıkmayı dene spreyi sıkarkende yemler ve sulugu cıkarmayı unutma

abi kuşların bitlenmiştir. Bir an önce önlemini almanda fayda var. Çünkü kuşlar kanat çırptıkça etrafa daha çok saçılırlar. Benim tavsiyem akarsid diye bir ürün var
onu kullanmam. Bu akarsid i hayvanın üzerine de uygulayabiliyorsunuz, hatta ben yeminin içine bile koyuyurum çünkü bitler gündüz yemin içine bile saklanıyor.
Siz zehirli olan ilaçları istediğiniz kadar yapın sonuçta yeminin içine koyamıyorusunuz. Bir süre sonra tekrar oradan ürüyor. Ama akarsidin öyle bir sorunu yok. Etrafa da sor ama ben akarsidden çok memnununm. Bu sitede uygulamasını anlatıyor. www.akarsid.com

Vilmectin ense damlasını kullanın inşaallah çözüm olacaktır kafesi yemlikleri ve suluğuda yıkayın

Geri