petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen YARDIM edin. kuşum ölmesin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mert SOCOL tarafından 20 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Mert SOCOL
    Gizli

Selamün Aleyküm Ben Kuşu yeni aldım , dışarı çıkardım perdeye atladı ordan kafesin üstüne elime alayım derken kafese koymak için bi fırladı pat duvara vurdu kafasını sert bir şekilde aldım kafese koydum kafasını felan salladı sağa sola yarım saat geçti burnunda hafif bi kan izi var azda kabarıklık var lütfen yardım edin ne yapmam lazım ölmesini istemiyorum :confused::confused:

ÇARPMADAN ÖNCEKİ HALİ :

ÇARPTIKTAN SONRAKİ HALİ :

2. Hürkan YILMAZ
    Gizli

Aleykümselam , hocam işini garantiye almak istiyosan veterinere git göster derim hareketlerinde anormallik yada yem yememezlik varsa veterinere git.

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Mert SOCOL
    Gizli

veteriner kuşa bakmıyor diğer veterinerlerde bakmıyor şu an uyuyor ölmesini istemiyorum ilk önce çok korktu ama burnundaki kırmızı şey korkutuyor beni

4. Hürkan YILMAZ
    Gizli

Veteriner bakamiyorsa yapicak bişi yok siz onu izleyin anormallik varmi halinde diye

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Mert SOCOL
    Gizli

başka yardım edecek yokmu kanaması normalmidir yada sıyrık olduğu içinmi kanadı

Sayfayı Paylaş