Karadeniz Pet

Lütfen Yardım Edin M.Kuşu'm çok hasta

S

Sphinz

Guest
Muhabbet kuşum 3 ay önce aldım.Aldığımda çok az ishali vardı adam yavru bu yeni yeni yem yemeye geçti o yüzden dedi,bende aldım.Kuşu aldım alalı daha hiç doğru düzgün ötmedi.Sürekli burnu tıkanıyo antibiyotik ve astım ilacı veriyorum hergün hiç işe yaramıyo diğersi gün tekrar oluyo,ağzını açıp kapıyo kuyruğunu hiç durdurmadan sallıyo,burnunun üstündeki saçları sap sarı oldu normalde rengi beyazdı aylardır kafeste öyle duruyo lütfen yardım edin... :confused::confused::confused::(

Bu aldığım ilk zamanlar:
BpsmUxPIEAAOEMY.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
kuşunuza ishal için yulaf ve aspur verebilirsiniz astım ilacınada devam edin soğukta kalmasın sıcak tutun kuşunuzu mesela kafesin üstünü falan örtün

Ben Kuşadasın'da yaşıyorum soğuk sorun değil verdiğim hiç bir şeyi yemiyo ki nasıl veriyim yemini bile seçerek yiyo daha elimden hiç bir şey yemedi

Ben Kuşadasın'da yaşıyorum soğuk sorun değil verdiğim hiç bir şeyi yemiyo ki nasıl veriyim yemini bile seçerek yiyo daha elimden hiç bir şey yemedi

ayrı bi kaba koyun yulaf ve aspuru üzerine azcık yem serpin karıştırın tüneğinin önündeki tele asın kabı yicektir eninde sonunda

:confused:Peki bu Saçlarının üstü niye sarardı yıkıyorum geçmiyo sanki beyaz bıyıklı adamın sigara içmiş hali gibi anlam veremiyorum 3 aydır böyle ağır hasta olsa çoktan ölürdü

Sağlam bir vitamin ve Probi-zyme takviyesi yaparsanız sonuc olabilirsiniz

Geri