petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen Yardım Edin M.Kuşu'm çok hasta

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sphinz tarafından 31 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Sphinz

Sphinz Guest

Muhabbet kuşum 3 ay önce aldım.Aldığımda çok az ishali vardı adam yavru bu yeni yeni yem yemeye geçti o yüzden dedi,bende aldım.Kuşu aldım alalı daha hiç doğru düzgün ötmedi.Sürekli burnu tıkanıyo antibiyotik ve astım ilacı veriyorum hergün hiç işe yaramıyo diğersi gün tekrar oluyo,ağzını açıp kapıyo kuyruğunu hiç durdurmadan sallıyo,burnunun üstündeki saçları sap sarı oldu normalde rengi beyazdı aylardır kafeste öyle duruyo lütfen yardım edin... :confused::confused::confused::(

Bu aldığım ilk zamanlar:[​IMG]

#1 Sphinz, 31 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 31 Ağustos 2014
  2. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    kuşunuza ishal için yulaf ve aspur verebilirsiniz astım ilacınada devam edin soğukta kalmasın sıcak tutun kuşunuzu mesela kafesin üstünü falan örtün

3. Sphinz

Sphinz Guest

Ben Kuşadasın'da yaşıyorum soğuk sorun değil verdiğim hiç bir şeyi yemiyo ki nasıl veriyim yemini bile seçerek yiyo daha elimden hiç bir şey yemedi

4. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    ayrı bi kaba koyun yulaf ve aspuru üzerine azcık yem serpin karıştırın tüneğinin önündeki tele asın kabı yicektir eninde sonunda

5. Sphinz

Sphinz Guest

:confused:Peki bu Saçlarının üstü niye sarardı yıkıyorum geçmiyo sanki beyaz bıyıklı adamın sigara içmiş hali gibi anlam veremiyorum 3 aydır böyle ağır hasta olsa çoktan ölürdü

6. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Sağlam bir vitamin ve Probi-zyme takviyesi yaparsanız sonuc olabilirsiniz

Sayfayı Paylaş