petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen yardım edin veteriner ilaç verdi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Tugce tarafından 17 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. Tugce

Tugce New Member

Beğenileri:
    0
    IMG_1950.JPG Kuşum dünden beri halsizdi tüneyemiyordu bugun veteriner ilaç verdi vitamin verdi şuan tek ayağı sanki felç olmuş gibi nolur yardım

2. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    737
    Geçmiş olsun. Kuşunuzun tam olarak neyi vardı ne hastalığı tespit etti ne ilaç verdi?

3. Tugce

Tugce New Member

Beğenileri:
    0
    Çok sağolun üşüttü dedi toz ilaç verdi çay kaşığının ucuyla suyuna karıştır dedi ben bunu uyguladım ama kuş şuan hareket edemiyor nolur bana bi çözüm gösterin

4. Ayhan OTÇUOĞLU

Ayhan OTÇUOĞLU Active Member

Beğenileri:
    140
    O kuşun ayağında birşey var gibi. Sol ayağını havaya kaldırmış görüyorum. Bu durum başka bir şey kuşun üşütmüş olması başka birşey. Ayağına dikkatlice bakmanızı öneririm belki bir yara veya kıymık batmış olabilir.

5. Tugce

Tugce New Member

Beğenileri:
    0
    Bakıyorum yok bişeyi örtüsüne takılmıştı ayağı sabah uyandığımda takılı kalmış kafa üstü duruyodu ondan bişey olmuş olabilir mi olduysa ne yapabilirim peki veterinere götürdüm kimse bakmadı en son biri baktı şuanki durumu için aradım sen elinden geleni yaptın diyo bişey olsun istemiyorum ceryanda soğukta bırakmadım üzülüyorum çok haline

6. Ayhan OTÇUOĞLU

Ayhan OTÇUOĞLU Active Member

Beğenileri:
    140
    Öncelikle Veterinerin verdiği tedaviye burada kimse birşey diyemez bildiğim kadarı ile veteriner yok aramızda. Ayrıca ne verdiğinide yazmamışsınız. Ayağı kırık çıkık yoksa birkaç güne geçecektir. Ama takılıp asılı kalmış ise bu hali normal. Evde vuruk ve kas zedelenmelerine kullanılan bir harici ilaç (merhem) varsa ayaklarına sürebilirsiniz. Sabah akşam uygularsınız. Çokta baskılı uygulamayın canı yanıp bağıracaktır.

7. Tugce

Tugce New Member

Beğenileri:
    0
    Çünkü adını bilmiyorum ilacın tabiiki ben bir şey demedim zaten dikkate alıp uygulucam

Sayfayı Paylaş