petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen Yardım edin VİDEO yu içeri koydum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Samet ŞEKER tarafından 17 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Samet ŞEKER
    Gizli

2. armand0
    Gizli

armand0 Guest

Bana travmaya girmiş gibi geldi acaba dışarı saldığınızda filan biryeremi vurdu geçmiş olsun

3. Samet ŞEKER
    Gizli

saolun kaç gündür dışarı çıkartmıyorumkı bugun oldu ne olduysa

4. armand0
    Gizli

armand0 Guest

İmkan varsa yarın bir veterinere götürün tuhaf çünkü heleki videoda son 10 saniye ilgimi çekti. Vitamin ile filan olucağını sanmıyorum ilaç kullanılması lazım bence

5. Samet ŞEKER
    Gizli

Götüreceğimde burda anlayan yok Bir defasında götürmüştüm eskı kuşumu bi iğne yaptı kuş ertesi gün öldü

6. Samet ŞEKER
    Gizli

Bu sitede Anlayan yokmu internet üzerinden bulamamı nasıl bi ilaç kullanacağımı

7. Tezcan GÜMÜŞ
    Gizli

Geçmiş olsun inşallah şifasını bulursunuz

8. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    vİDEO yu ben açamıyorum hata veriyor ama kuşu mutlaka anlayan birisine göstermelisiniz , sıkıntı büyük olabilir ve kuşu kaybedebilirsiniz..

9. Samet ŞEKER
    Gizli

sağolun teşekkür ederim anlayan birini nasıl bulacam çok zor burda

10. Tunç ÇAĞATAY
    Gizli

Herşey olabilir gelen sese veya etrafında ilgisini çeken bir şeye bakıyor olabilir. Ama veterinere göstermek en iyisi

11. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kusu saldıgınızda biryerlere carptıysa travma gecirmis olabilir ya da gözünde problem olabilir. dikkatli bir sekilde inceleyin kusu

12. Samet ŞEKER
    Gizli

Herkeze Teşekkürler Bugün götürcem kuşu

13. kenan
    Gizli

kenan Guest

Malesef üzülerek söylüyorum kuşta sallabaş hastalığı var gibime geldi tedaviside yok gibi :(

14. Arif HAŞLAK

Arif HAŞLAK New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşunuz Sallabaş olmuş ve bunun pek çaresi yok. Geçmiş olsun. düzelse bile eser kalıyor.

Sayfayı Paylaş