petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen yardım edin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve NİDA TAHAN tarafından 4 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. NİDA TAHAN

ben bugün muhabbet kuşu almıştım fakat kuş sürekli uyuyor elime geliyor 1 dk sonra bakıyorum hareketsiz bir halde uyuyor ve ben bunun için ne yapmalıyım hasta mı değilmi diye size sormak istedim

2. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
    İlk geldiği için normal arkadaşlarından ayrıldığı için sitrese girebilir.

3. istanbul

istanbul New Member

Beğenileri:
    0
    bence hemen resimlerini çekip koyun hasta olabilir müdahale gerekebilir ustalar yardımcı olur

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    İlk birkaç gün ortamı yadırgadıkları için bu şekilde davranmaları normaldir.
    Kuşu alırken canlı ve hareketli ise şu an korkulacak bir durum yok demektir.

5. Azra BARBAROS

Azra BARBAROS New Member

Beğenileri:
    0
    Sana dediğim gibi belli olmaz resim koy ustalar yardim eder hizliresim.com a gir dosya sec e girip resmi seç yesil kutuya tikla asaggida link cikacak onu kopyala buraya yapıştır

6. NİDA TAHAN

herkese çok teşekkür edrim

Sayfayı Paylaş