petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

lutfen yardım edin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve canbartu tarafından 23 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. canbartu

canbartu Guest

arkadaşlar muhabbet kuşumu bugun aldım fakat gamsız herif ne yem yiyor ne de su içiyor asıl olayda ona dokunmak ıstediğim zaman tepki bile vermemesi benden korkmuyor nefes alışverişinde hızlanma farketmedim ve kafesinde cogunlukla kafası eğik uyuyor yardım ederseniz minnettar kalırım :(

2. FurkanUysal

FurkanUysal New Member

Beğenileri:
    0
    İlk geldiği zaman stres olabilir diye düşünüyorum. Ama dokununca tepki vermemek falan. Ustalar yorumlarsa iyi olur :)

3. canbartu

canbartu Guest

kesinlikle bende onu anlayamadım farklılık mıdır yoksa bir hastalık belirtisi olabilir mi seviyorum hayvanı ilk gununden ama tepkisiz :D

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Yavru farklı bir ortam bu nedenle sessizlik. Zamanla artacaktır sesler maşallah kusunuza

5. canbartu

canbartu Guest

e peki kendine hiç korkmadan dokundurtması ? Asıl soru bu :/

6. Hakkı ÖCAL

Beğenileri:
    0
    kuş yavrudur daha ne istiyorsun kaçsaydı daha zor alışırdı size eliniz de yem felan yedirin maşallah uzun ömürlü olsun inşallah

7. canbartu

canbartu Guest

teşekkur ederim yardımlarınız için :)

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Yavru ya farkında değil herşeyin ondan sakin bol bol ilgilenin ve egitin derim

Sayfayı Paylaş