petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen Yardım Edin ....

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Chikoki tarafından 6 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Chikoki

Chikoki New Member

Beğenileri:
    0
    Muhabet kuşum 25 gündür sıvı dışkı yapıyor. Oral çözelti ilaç kullandım geçmedi , veterinere götürdüm ilaç verdi gönderdi ...
    Dışkısı Bazen sadece süt beyazı sıvı , bazen açık yeşil çevresi ful sıvı , şimdide fotoğraftaki gibi çevre sıvı içi sapsarı ...
    Bugün ilk defa sapsarı bir dışkı ile karışılaştım ve bu beni gerçekten çok korkutuyor, lütfen yardım edin , ne yapmalıyım , nasıl hareket etmeliyim , sizce kuşumun durumu nedir , ölmesini istemiyorum....

http://i.hizliresim.com/OqQV64.jpg

#1 Chikoki, 6 Temmuz 2015
    Son düzenleme: 6 Temmuz 2015
  2. kaan1903

kaan1903 New Member

Beğenileri:
    0
    geçmiş olsun.. 10Gündür kuş ishal ne yaptıysam geçmedi. Yardım arkadaşlar

3. esmerkaya

esmerkaya New Member

Beğenileri:
    0
    Cihiko

Yolllamya çalıştığınız foto bu galiba ...

#3 esmerkaya, 6 Temmuz 2015
    Son düzenleme: 6 Temmuz 2015
  4. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1
    İshal geçene kadar "kanarya yemi" kullanın arkadaşlar büyük ölçüde ishali önleyecektir. Geçmiş olsun iyi hobiler...

5. kaan1903

kaan1903 New Member

Beğenileri:
    0
    Aspur diyorsan fayda etmedi hocam , aspur ilaç yulaf çozemedi

6. Yiğit SERİNSÖVÜT

Beğenileri:
    0
    Suyuna biraz türk kahvesi koyman da iyi gelebilir. Deneyebilirsin.

7. Murat AYDEMİR

Murat AYDEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    Aspur (kanarya yemi ) kullanın. Haşlanmış Patates verin günde 1 kere 30-40 dakika kafeste kalsın yediklerinden emin olunca kaldırın. Vitamin kullanın. Enerji kaybını önlemek için. Bu yöntemi denemediyseniz %60-70 oranında ishali geçiren en doğal yöntemdir.

8. kaan1903

kaan1903 New Member

Beğenileri:
    0
    tamamını denedim hocam. . 2gun onceye kadar bir normal dışkı oluyodu sonra hemen bozuluyodu ishal olıyodu. 2gundur ağırlaştı. yem yemiyo zaten elde 3-5tane yiyor surekli uyku halinde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:39 -->-> Daha önceki mesaj 12:26 --

Hocam nette başka bir sitede başka birine parazit olabilir denilmiş ve suyun içine 3damla elma sirkesi tavsiye edilmiş

9. abdullah kartal

abdullah kartal New Member

Beğenileri:
    0
    geçen hafta bende mubişimi kaybettim ishalden veteriner ishala ne yazık ki çözüm bulamadı inş kısa sürede cana yakın 2 tane sahiplenmeyi düşünüyorum

10. kaan1903

kaan1903 New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam ben sna yazdığımı uyguladm çok iyi sonuç aldım.. Yarım suluğa 3damla elma sirkesi ve birazda zorladm içmesi için galiba bağırsak paraziti ki iyi geldi biraz daha iyi maşallah bilgin olsun

Sayfayı Paylaş