Karadeniz Pet

Lütfen Yardım Edin ....

Chikoki

Yeni Üye
Muhabet kuşum 25 gündür sıvı dışkı yapıyor. Oral çözelti ilaç kullandım geçmedi , veterinere götürdüm ilaç verdi gönderdi ...
Dışkısı Bazen sadece süt beyazı sıvı , bazen açık yeşil çevresi ful sıvı , şimdide fotoğraftaki gibi çevre sıvı içi sapsarı ...
Bugün ilk defa sapsarı bir dışkı ile karışılaştım ve bu beni gerçekten çok korkutuyor, lütfen yardım edin , ne yapmalıyım , nasıl hareket etmeliyim , sizce kuşumun durumu nedir , ölmesini istemiyorum....

http://i.hizliresim.com/OqQV64.jpg

Son düzenleme:
geçmiş olsun.. 10Gündür kuş ishal ne yaptıysam geçmedi. Yardım arkadaşlar

Cihiko

VV405q.jpg

Yolllamya çalıştığınız foto bu galiba ...

Son düzenleme:
İshal geçene kadar "kanarya yemi" kullanın arkadaşlar büyük ölçüde ishali önleyecektir. Geçmiş olsun iyi hobiler...

Aspur diyorsan fayda etmedi hocam , aspur ilaç yulaf çozemedi

Aspur (kanarya yemi ) kullanın. Haşlanmış Patates verin günde 1 kere 30-40 dakika kafeste kalsın yediklerinden emin olunca kaldırın. Vitamin kullanın. Enerji kaybını önlemek için. Bu yöntemi denemediyseniz %60-70 oranında ishali geçiren en doğal yöntemdir.

tamamını denedim hocam. . 2gun onceye kadar bir normal dışkı oluyodu sonra hemen bozuluyodu ishal olıyodu. 2gundur ağırlaştı. yem yemiyo zaten elde 3-5tane yiyor surekli uyku halinde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:39 -->-> Daha önceki mesaj 12:26 --

Hocam nette başka bir sitede başka birine parazit olabilir denilmiş ve suyun içine 3damla elma sirkesi tavsiye edilmiş

geçen hafta bende mubişimi kaybettim ishalden veteriner ishala ne yazık ki çözüm bulamadı inş kısa sürede cana yakın 2 tane sahiplenmeyi düşünüyorum

Hocam ben sna yazdığımı uyguladm çok iyi sonuç aldım.. Yarım suluğa 3damla elma sirkesi ve birazda zorladm içmesi için galiba bağırsak paraziti ki iyi geldi biraz daha iyi maşallah bilgin olsun

Geri