petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen Yardım Edin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve recai yılmaz tarafından 10 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. recai yılmaz

recai yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Dİşi kuş bir kaç güne yumurtlayacaktı ancak az önce yuvalık kafesten düşmüş. Hanım evde takamamış yuvalığı. Yuvada yumurta yok ancak bir kaç güne yumurtlayacaktı. Akşama kadar yuvalığı takamayacağım. Dİşi kuş yumurtlamaktan vaz geçermi acaba?

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Lütfen basliklarimizi anlaşılır şekilde açalım lütfen. Kuluçka sürecini biraz geri atar ama yinede yumurtlayacaktir akşam kafesinizi ve yuvaligini saglamlastirin

3. recai yılmaz

recai yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Yusuf Bey cevap için çok teşekkür ederim. Çiftleştirebilmek için o kadar uğraştım ki. Tam yumurta beklerken böyle bir durum olması çok korkuttu beni. Benim açımdan değerlendirildiğinde konu başlığının doğru olduğunu düşünüyorum. Bilmediğim için yardıma ihtiyacım olduğunu değerlendirdim.

Sayfayı Paylaş