petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen yardım edin!

Konusu 'Kanarya' forumundadır ve UFUK ALICI tarafından 20 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. UFUK ALICI

UFUK ALICI New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar Malinua cinsi sarı kanaryam var sol ayağını çok az kullanıyor aşırı zorlanıyor ve dengesini sağlayamıyor lütfen ALLAH KURAN PEYGAMBER AŞKINA YARDIM EDİN ne yapacağım bilmiyorum çok seviyorum ve böyle ölsün istemiyorum lütfen yetkili bilen bir arkadaşımız yardım etsin :((((

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Uzman birine göster tırnaklarında sorun olabilir

3. UFUK ALICI

UFUK ALICI New Member

Beğenileri:
    0
    Evimde sürekli vantilatör çalışıyor ve kanarya yetiştiricisi bir abi var ona gösterdim yumurta takviyeli yem verdi ve kuşun felç geçirmiş tüy dökümünü atlatırsa hastalığınıda atlatır dedi ama pek emin olamadım her şekilde araştırmak istedim yorumunuz içinde teşekkür ederim ek olarakda şunu söyleyeyim tatildeydim ve babam evde kanaryama bakıyordu bir ara çok kötü olmuş ayakta duramamış sonra iyileşmiş geçen cumartesi günüde tırnağını kestik ama damar felan kesmedik kanama felan olmadı ayrıyetten tırnağını kestikten 5 gün sonra bu olay gerçekleşti.

4. BAGCILARLI

BAGCILARLI New Member

Beğenileri:
    0
    Geçmiş olsun inşallah iyileşir

5. UFUK ALICI

UFUK ALICI New Member

Beğenileri:
    0
    Çok teşekkür ederim o benim can dostum tek neşe kaynağım ve çok seviyorum her gece dualar ederim dün gece kafesin dibinde boynunu aşağı eğmiş uyuyordu uyandırdım ve tüneğine koydum uyumadım bile o halini görünce çok şükür ki bu sabah biraz iyi annem suyu açtığında öttüğünü söylüyor ve sabahleyin banada sesleniyordu elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz. :(

#5 UFUK ALICI, 20 Eylül 2015
    Son düzenleme: 20 Eylül 2015
  6. SibelAtam

SibelAtam New Member

Beğenileri:
    0
    çok geçmiş olsun. kanaryalar çok narin kuşlardır. ben de yıllarca beslemiştim. evde onun bulunduğu odada sürekli vantilatör çalıştırdıysanız, sorunun kaynağı bu olabilir yüksek ihtimalle. vitamin ve ilaç desteğine devam edin ve kuşlardan anlayan bir veterinere gösterin derim ben. geç kalınırsa, atlatamayabilir.

7. UFUK ALICI

UFUK ALICI New Member

Beğenileri:
    0
    ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM dediğim gibi elimden geleni yapmaya çalışıyorum umarım allahhın izni ile en kısa sürede iyileşecek öyle ümit ediyorum :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:36 -->-> Daha önceki mesaj 02:53 --

Arkadaslar kusumun durumu agirlasti yerinde duramiyor elimle yem yediriyorum allahim yarrabim burada bir tane veteriner var ona goturduk yapicak bisey yok dedi kus yetistiren bi abiye goturduk elinle besle ve su icir senin yapabilcegin yapacak bisey yok insallah yasar dedi allahim napmaliyim

8. Daryl

Daryl New Member

Beğenileri:
    0
    Geçmiş olsun

Sayfayı Paylaş