petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

lütfen yardım edin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve DERYA AY tarafından 29 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. DERYA AY

DERYA AY Guest

mavişim can çekişiyor birde hiç yemek yemedi yumurtanın sarısını şırıngayla versem olurmu lütfen yardım edin neolur:(

2. Gokay Akgul

Ne yaptın kuşa da can çekişiyor yav. :/ yumurta falan verme

3. DERYA AY

DERYA AY Guest

aldığımdan beri ağzını yarım yarım açıp kapatıyordu bide gagasından yem yiyomuş gibi ses çıkarıyodu bununla bi alakası olabilirmi

4. DERYA AY

DERYA AY Guest

birde aldığım yere gittim hasta olan kuşlar hasta olmayan kuşlarla beraber aynı kafeste hastalık diğer kuşlara bulaşmaz mı temizliğede dikkat etmiyolar :(

5. DERYA AY

DERYA AY Guest

kuşların yanında da sürekli sigara içiyorlar

6. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    benim iki tane mubişim öldü öle ilçta vemiştim kar etmemişti gerçektende hijyene dikkat etmiyorlar

7. DERYA AY

DERYA AY Guest

AbdulKerim abi mubişim şuan ablamın kucagında uyuyor, zavallı şey acı çekiyor...inşaAllah ölmez,ama pek umudum kalmadı.kafese koyunca bi oyana bi buyana vuruyor kendini.lütfen mavişe dua eder misin...:(:(:(

8. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    Rabbim mubişine şifa versin onu sana bağışlasın inşallah ölmez ben mubiş yemek yiyo suyunuda içiyor dedim üretimhaneye hatta kuşuda gösterdim bana yemek yiyip suyunu içiyorsa bişi olmaz dedi ben önceki mubişinde aynı şekilde öldüğünü söylememe rağmen bişi olmaz dedi ama ben sabahı çıkarmayacağından emindim ve de aynen öle oldu hayvanlar çok günah o yüzden bende durmadan araştırma yapıyorum ne iidir diye zaten arkadaşlarda sitede lazım olan bilgiyivermişler sağolsunlar inş senin mubiş iileşir

9. DERYA AY

DERYA AY Guest

amin çok sağol abi

10. Meltem YILMAZ

aynen benim başıma gelen olay..benimki bu sabah öldü maalesef....petshoplarla ilgili bakanlığa mail attımm..şikayetimi bildirdim

11. Mehmet ŞEKER

arka arkaya flood yapmayın. eklemek istediğiniz birşey olursa "düzelt" yazan yere tıklayıp ekleyin.

12. Tuğrul SÜBEKÇİ

kardeş ne oldu kuşun iyi oldu mu ?

13. Fatih Türk

Hemen Yakın Bi Veterinere Gotur Ya ceyrandan ole olmustur yada odada sigara iciliyodur.

14. DERYA AY

DERYA AY Guest

mavişim 6. ayın 30 unda saat 9 u çeyrek geçe öldü:(

Sayfayı Paylaş