Karadeniz Pet

lütfen yardım edin

• Konbuyu başlatan DERYA AY
  • Başlangıç tarihi
D

DERYA AY

Guest
mavişim can çekişiyor birde hiç yemek yemedi yumurtanın sarısını şırıngayla versem olurmu lütfen yardım edin neolur:(

Ne yaptın kuşa da can çekişiyor yav. :/ yumurta falan verme

aldığımdan beri ağzını yarım yarım açıp kapatıyordu bide gagasından yem yiyomuş gibi ses çıkarıyodu bununla bi alakası olabilirmi

birde aldığım yere gittim hasta olan kuşlar hasta olmayan kuşlarla beraber aynı kafeste hastalık diğer kuşlara bulaşmaz mı temizliğede dikkat etmiyolar :(

benim iki tane mubişim öldü öle ilçta vemiştim kar etmemişti gerçektende hijyene dikkat etmiyorlar

AbdulKerim abi mubişim şuan ablamın kucagında uyuyor, zavallı şey acı çekiyor...inşaAllah ölmez,ama pek umudum kalmadı.kafese koyunca bi oyana bi buyana vuruyor kendini.lütfen mavişe dua eder misin...:(:(:(

Rabbim mubişine şifa versin onu sana bağışlasın inşallah ölmez ben mubiş yemek yiyo suyunuda içiyor dedim üretimhaneye hatta kuşuda gösterdim bana yemek yiyip suyunu içiyorsa bişi olmaz dedi ben önceki mubişinde aynı şekilde öldüğünü söylememe rağmen bişi olmaz dedi ama ben sabahı çıkarmayacağından emindim ve de aynen öle oldu hayvanlar çok günah o yüzden bende durmadan araştırma yapıyorum ne iidir diye zaten arkadaşlarda sitede lazım olan bilgiyivermişler sağolsunlar inş senin mubiş iileşir

aynen benim başıma gelen olay..benimki bu sabah öldü maalesef....petshoplarla ilgili bakanlığa mail attımm..şikayetimi bildirdim

arka arkaya flood yapmayın. eklemek istediğiniz birşey olursa "düzelt" yazan yere tıklayıp ekleyin.

Hemen Yakın Bi Veterinere Gotur Ya ceyrandan ole olmustur yada odada sigara iciliyodur.

mavişim 6. ayın 30 unda saat 9 u çeyrek geçe öldü:(

Geri