Karadeniz Pet

Lutfen yardim edin

Belginim

Yeni Üye
Muhabbet kusumun gozu aniden sisti.ishal halsizlik gibi herhangi baska bir belirti yok.tek gozunun icindeki kirmizi doku sisip disari tasmis resmen.internette biraz baktim gentagut ve terramicyn demisler.iki gundur gentegut damlatiyorum.terramicyn bulamadi icin thiocilline diye bir goz merhemi aldim gece surucem onu da.sizce dogru mu yapiyorum??buarada kus elimizde dogdu yani disardan bisi kapmis olmasi imkansiz.kardesiyle ayni kafeste durmakta.lutfen yardimci olun

Muhabbet kusumun gozu aniden sisti.ishal halsizlik gibi herhangi baska bir belirti yok.tek gozunun icindeki kirmizi doku sisip disari tasmis resmen.internette biraz baktim gentagut ve terramicyn demisler.iki gundur gentegut damlatiyorum.terramicyn bulamadi icin thiocilline diye bir goz merhemi aldim gece surucem onu da.sizce dogru mu yapiyorum??buarada kus elimizde dogdu yani disardan bisi kapmis olmasi imkansiz.kardesiyle ayni kafeste durmakta.lutfen yardimci olun

darbeden dolayımı mikropdan dolayımı mantardan dolayımı bunları tahmin etmemiz için resim görmemiz lazım bu şekilde yardımcı olmamız zor bu 3 sebepden de olabilir gözdeki sislik ve kızarıklık

Mantar degil sanirim cunki gozunun etrafindaki tuylerde vs bir sorun yok.muhtemelen ya mikrop kapti ya da kafeste darbe aldi.ama inceledigimde icinde herhangi bir yabanci madde vs yok.mesela bizim gozumuzde goz kapagimizin icindeki kirmizi doku var ya onun kabarip disari tasmasi gibi.foto var da nasil koycam bilmiyorum:(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:33 -->-> Daha önceki mesaj 19:55 --

darbeden dolayımı mikropdan dolayımı mantardan dolayımı bunları tahmin etmemiz için resim görmemiz lazım bu şekilde yardımcı olmamız zor bu 3 sebepden de olabilir gözdeki sislik ve kızarıklık

. Sanirim oldu foto

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:37 -->-> Daha önceki mesaj 20:33 --

Gozunun etrafindaki tuyler islakliktan dolayi oyle duruyo buarada dokulme bisi yok.acaba yeterli mi merhem yoksa suyuna da bisi koymali miyim,interneti okudukca iyice moralim bozuluyo tek goz hastaligi diye bisi varmis diyorum o mu acaba ama donra diyorum nerden kapicak.ben kustan daha fenayim suan :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:39 -->-> Daha önceki mesaj 20:37 --

O kirmizi gorunen yerler gozunun icinden cikan et komple

Sabah akşam göz çevresine terramiycin göz içine 1 er damla genta kullanırsan 2 gün e geçer, her 2 gözünede kullan kafesi dezenfekte et. bazı eczaneler üretimden kalktı diyor ama çogu eczanede var terramiycin sanırım ecza depoları ile anlaşmasına bağlı eczanelerin. geçmiş olsun

Sabah akşam göz çevresine terramiycin göz içine 1 er damla genta kullanırsan 2 gün e geçer, her 2 gözünede kullan kafesi dezenfekte et. bazı eczaneler üretimden kalktı diyor ama çogu eczanede var terramiycin sanırım ecza depoları ile anlaşmasına bağlı eczanelerin. geçmiş olsun

Terramicyn hic biyerde yok.thiocilline kullaniyorum gece yatarken.gunde iki kere de genta.ama hic bi degisiklik yok 2 gundur.ben de bugun monodoks aldim yarim litre suya yarim kapsul bosalttim koydum suluguna.isallah dogru yapmisimdir

Geri