petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

lütfen yardım edin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hazal yazıcı tarafından 22 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. hazal yazıcı

oğlumu alalı 2 hafta oldu ilk günlerde hiç sıkıntısı yok gibiydi ama son 4-5 gündür sürekli kaşınmaya ve kabarmaya başladı, koltuğun üstüne bıraktığımda az önce tüylerini yolduğunu ve bir şeylerin dökülmüş olduğunu gördüm neyi olabilir oğlumun bu arada 2 aylık olduğu söylenmişti

2. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    parrazit sprayı alıp deneyebilirsin veya yıka derim

3. Duranettin ERAYDIN

Tüy dökümüne girmiştir.Vitamin verin suyundan.Yıkamayın hasta olur bu mevsimde. Avisprey kullanabilirsiniz ama parazit yoksa işe yaramaz yine kaşınır.

4. hazal yazıcı

annem sürekli bir şey var onda bir şey var onda deyip durdu sonunda dediği de oldu çok korkuyorum daha 2 hafta oldu alalı ama şimdiden çok seviyorum onu

Sayfayı Paylaş