petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen yardım ilk yavru...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve bymuhabbet tarafından 29 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. bymuhabbet

bymuhabbet New Member

Beğenileri:
    0
    Üstadlar başlıkdan da anlaşılacağı gibi çift kuşumun ilk yarusu bugün çıktı..Daha önce 2 kuluçka geçirdiler ama yumurtalar hep boş çıkmıştı. Kesin bunlarda boş diyordum ki. ilk yumurtadan yavru çıkmış. Anne ve babanın yavruyu beslediğini nasıl anlarım. yardım edin. ek gıda olarak birşey vermem lazımmı.

2. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Mama tarifi siteden bulabilirsin boynunda kucuk bir sislik olur balon gibi ole bisey goruyosan besliyorlardir hayirli olsun

3. Alya Ejder

Alya Ejder Member

Beğenileri:
    1
    bence vitamin kullanabilirsin

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    İlk iki gün gözle zor görülür yumurta ve bisküvi rendeleyip verebilirsiniz

5. bymuhabbet

bymuhabbet New Member

Beğenileri:
    0
    üstat bunları yemliğe koyacam dimi. Şimdi elime alıp baktım beslemişler.Kursağındaki yemleri gördüm.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:07 -->-> Daha önceki mesaj 12:05 --

Çok teşekkürler. Anne baba beslemezse ne yaparım diye korktum. İlk yavru olduğu için.Ama baktım beslemişler..MAMA tarifine baktım hemen yapacam..

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Alma eline extra bi mamalik al ona koy yemlikte hep yem kalsın

Sayfayı Paylaş