petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen yardim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Eyüp AY tarafından 9 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Eyüp AY

Eyüp AY Guest

Bir kac gün önce muhabbet kus um ayaga bisey deymis o günden beri topal oldu. Bugün ayagi iyice mor almis , iyilesmesi icin ne yapmaliyim vaselin olur mu? Sag ayaga dikkat

2. Lütfi ÖZER

VALLA işin yaş dostum suyuna bol bol vitamin bırakmayı eksik etme vitamini 2 katına çıkart sürekli taze mama takviyesi yap

3. Eyüp AY

Eyüp AY Guest

Sagol yardimin icin onun icin özel oda yaptim vitamin iki katina cikariyim butün gün yemek yiyor normal ucuyor arada sirada ama ayagin üstüne basamiyor

4. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Vazelin veya terramycin ( eczanelerde bulunuyor, deri merhemi) sürebilirsiniz sabah akşam ayağa iyice yedirin. Ayrıca kuşunuz ishal gibi ishal ilacı ve patates mamasını ihmal etmeyin, sıcakta tutun. Vitamin takviyesini ve taze suyu da ihmal etmeyin. 3-4 damla yeterli olacaktır.

5. Lütfi ÖZER

eşli kuşları yavru almak istiyorsanız bırakmayın ayrıca zaten o avizede felan olmuşdur orasının kapanması biraz güç bence

Sayfayı Paylaş