petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve harun35 tarafından 7 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. harun35

harun35 Guest

Konuyu söle anlatayım üniversitede okuyorum ve proje ödevim dergi hazırlmak benimde aklımda muhabbet kuşlarıyla ilgili bi dergi hazırlmak geldi dergi hazırlamada tecrübeli arklar varsa yardım etsin lütfen yoksada güzel ilginç elindemuhabbetle ilgili fotoğraflar varsa göndersin lütfen lütfen :( muhabbetle ,lgili bi kaç güzel cümlede olabilir ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:07 -->-> Daha önceki mesaj 20:42 --

muhabbetle ilgili bi kaç güzel cümlede olabilir ?

#1 harun35, 7 Ocak 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 7 Ocak 2014
  2. Duranettin ERAYDIN

3. Hakan YILDIZ

Profesyonel dergi tasarımcısıyım. Kalabalık dergiyi tasarlıyorum. Ama bu aralar derslerim çok yoğun o yüzden yardımcı olamam. Eğer soruların varsa o şekilde yardımcı olabilirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. harun35

harun35 Guest

teşşkerler çok uzun yolum var ya :(

5. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

dostum foto istiyorsan facebook da cok muhabbet kuş sayfalari var ordan fotolari alabilirsin veya google amcadan aratabilirsin cok güzel muhabbet kuş fotolari var gerçekten...

Sayfayı Paylaş