Karadeniz Pet

lütfen yardım

ayhanakbas

Meraklı Üye
kusum yaklasık 4 aylık yalnız kusuum çok uyuşuk surekli uyku halinde uçmaya bile üşeniyor sebebi bi hastalığı mı vardır nedir yani herhangi birşey de yok görünür de

foto yüklerseniz arkadşlar ona göre yorumlarını yaparlar bu sağlıklı bir yorum alamazsınız

Kuş çok kötü gözüküyor :(

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:22 -->-> Daha önceki mesaj 13:21 --

Göz kısması filan hasta olmuş

kuşunuzda herhangi bir problem yok yavru olmasından kaynaklanıyor

niye nesi var ki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:23 -->-> Daha önceki mesaj 13:22 --

hayır arkadasın çok kötü deyip velveleyevermesi nedir çok kötü gözüken nedir yorumlar mısınız hürkan bey

Yenimi aldiydiniz

yok hayır yeni değil daha yeni yeme düştüğünden beridir bende bi yirmi gündür yanımda değildi sadece ama sürekli bir uyuşukluk vardı kuşta kendini sevdirir fakat aman yerimden kalkmiyim uçmuyayım modunda

Duruşu bana hiç iyi gelmedi ama arkadaşlar yardimci olur

kuşunuzda hastalık belirtisi yok kuşunuzun cinsinden kaynaklanıyor galiba sesiz sakin bir kuş hastalık olsa tüyü bozuk olur

Moderatör tarafında düzenlendi:
niye nesi var ki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:23 -->-> Daha önceki mesaj 13:22 --

hayır arkadasın çok kötü deyip velveleyevermesi nedir çok kötü gözüken nedir yorumlar mısınız hürkan bey

Velveleye verdigimi sanmiyorum göz kısması tuyu kabarik gibi geldi hic ucmuyomus kisacasi bana hasta gibi geldi her insan dusuncesini yazamazmi buyrun sizde yazin sizden bilgi edinelim ..

gözünü kısması fotoğraf makinasının flaşından veya korkmasından kaynaklanıyor ilk fotoda öyle birşey yok

baya bir çok vitimn ilacı ismi var formdan araştırıf ahngisini daha çok tavsiye ediyorlarsa onu kullanabilirsin

sizin önerebileceğiniz var mı şu anda abdurrahim bey çıkıp alıcam hemen araştırmak için şuan vaktim yok da

burayı araştırabilirsiniz
http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/-yem-vitamin-secimi-9132-2.html

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:14 -->-> Daha önceki mesaj 14:13 --

avi-vit i tavsiye ediyor arkadaşımız bu konuda petşhopçudanda yardım alabilirsin hangisini tavsiye ederse onu alabilirsin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:20 -->-> Daha önceki mesaj 14:14 --

burayada bakabilirsiniz
http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/hangi-vitamin-12609.html

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:22 -->-> Daha önceki mesaj 14:20 --

ben deep diye bir vitamin kullanıyorum

Geri