petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lutfen yardim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve 34dilan34 tarafından 6 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. 34dilan34

34dilan34 Guest

Iyi günler 1 hafta oldu bir disi ve erkek kusum var balli kraker yemege alistirdim cok seviyolar bunun yaninda 3 tane yemlik var sadece ikiside tek yemlik ten yiyor kumunu ayri koymam gerektigini solediler dogrumu ve devmli balli kraker vermem dogrumu

2. Necati ÜNAL

1. İsim SOYİSİM kuralına uyunuz. (Forumumuzda karışıklılık olmasını bir derece engelliyor.)

2. Doğal olarak o ballı krakerleri seveceklerdir. Devamlı asla vermeyiniz. Benim fikrim hiç vermemenizden yana. Çünkü o ballı kraker dediğimiz fabrika ürünleri bal ile değil fabrikadan çıkma yapıştırıcı benzeri şeyle yapıştırılıyor. Forumumuz da kendiniz nasıl ballı kraker yaparsınız diye bir konu var, inceleyiniz. Kendiniz yapsanız bile devamlı vermeyiniz (en fazla haftada 2 kere.)

İyi Forumlar :)

3. 34dilan34

34dilan34 Guest

Tessekurler oneriniz icin peki 3 yemlik olmasina ragmen tek yemlik t'en beslenmeleri normal mi ve gaga kumu ayrimi yoksa yemlemi karistirmali tessekurler

4. Alev Soytürk

benimki de ilk soldakini bitiriyor. doldurmazsam sağdaki yemliğe geçiyor :D

ayrı vermeniz daha iyi olur :)

5. Yağız YAĞCI

Beğenileri:
    0
    bırakın istediğinden yesinler o bitince zaten diğerine geçicektir emin olun kuş kumunuda ayrı bir kapta verebilirsiniz

6. 34dilan34

34dilan34 Guest

Gaga kumunu ayri veriyoruz dogrumu anladim

7. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Evet kuş kumunu ayrı verin.

8. 34dilan34

34dilan34 Guest

Suluklarida ayrimi olmali yoksa tek suluk yetermi

9. Semiha Feyza BAYYURT

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yapay balali krakerler çok sagliksiz oluyor vermeyin
    Kumu çok önemli biz yediklerini anlamazmişiz ama onlarla ögütüyorlar gidalarini
    Yeme de kariştirabilirsiniz farketmez o ihtiyacina göre yer

10. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Tek suluk yeterli ama kafesin büyükse 2 tane koyabilirsin.

11. 34dilan34

34dilan34 Guest

Bir hafta oldu es olarak aldim daha 5 aylik lar bugun ilk defa disariya salmak istedim kafesi Acik birakip kendilerinin cikmasini bekledim ama hibir tepki yoktu neden olabilir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:25 -->-> Daha önceki mesaj 01:01 --

Kafesten cikmalri icin kapiyi Acik birakiyorum ama cikmiyolar bu arada alalli 1. Hafta oldu ve ikiside 5 aylik neden cikmiyo olabiliŕler

12. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Damızlık kuşlar pek çıkmazlar kafese alıştıkları için

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Sayfayı Paylaş