Karadeniz Pet

Lutfen yardim

• Konbuyu başlatan 34dilan34
  • Başlangıç tarihi
3

34dilan34

Guest
Iyi günler 1 hafta oldu bir disi ve erkek kusum var balli kraker yemege alistirdim cok seviyolar bunun yaninda 3 tane yemlik var sadece ikiside tek yemlik ten yiyor kumunu ayri koymam gerektigini solediler dogrumu ve devmli balli kraker vermem dogrumu

1. İsim SOYİSİM kuralına uyunuz. (Forumumuzda karışıklılık olmasını bir derece engelliyor.)

2. Doğal olarak o ballı krakerleri seveceklerdir. Devamlı asla vermeyiniz. Benim fikrim hiç vermemenizden yana. Çünkü o ballı kraker dediğimiz fabrika ürünleri bal ile değil fabrikadan çıkma yapıştırıcı benzeri şeyle yapıştırılıyor. Forumumuz da kendiniz nasıl ballı kraker yaparsınız diye bir konu var, inceleyiniz. Kendiniz yapsanız bile devamlı vermeyiniz (en fazla haftada 2 kere.)

İyi Forumlar :)

Tessekurler oneriniz icin peki 3 yemlik olmasina ragmen tek yemlik t'en beslenmeleri normal mi ve gaga kumu ayrimi yoksa yemlemi karistirmali tessekurler

Tessekurler oneriniz icin peki 3 yemlik olmasina ragmen tek yemlik t'en beslenmeleri normal mi ve gaga kumu ayrimi yoksa yemlemi karistirmali tessekurler

benimki de ilk soldakini bitiriyor. doldurmazsam sağdaki yemliğe geçiyor :D

ayrı vermeniz daha iyi olur :)

bırakın istediğinden yesinler o bitince zaten diğerine geçicektir emin olun kuş kumunuda ayrı bir kapta verebilirsiniz

Suluklarida ayrimi olmali yoksa tek suluk yetermi

Yapay balali krakerler çok sagliksiz oluyor vermeyin
Kumu çok önemli biz yediklerini anlamazmişiz ama onlarla ögütüyorlar gidalarini
Yeme de kariştirabilirsiniz farketmez o ihtiyacina göre yer

Tek suluk yeterli ama kafesin büyükse 2 tane koyabilirsin.

Bir hafta oldu es olarak aldim daha 5 aylik lar bugun ilk defa disariya salmak istedim kafesi Acik birakip kendilerinin cikmasini bekledim ama hibir tepki yoktu neden olabilir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:25 -->-> Daha önceki mesaj 01:01 --

Kafesten cikmalri icin kapiyi Acik birakiyorum ama cikmiyolar bu arada alalli 1. Hafta oldu ve ikiside 5 aylik neden cikmiyo olabiliŕler

Damızlık kuşlar pek çıkmazlar kafese alıştıkları için

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Geri