petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen yardım

Konusu 'Üreticiler Platformu' forumundadır ve cptwish tarafından 29 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. cptwish

cptwish New Member

Beğenileri:
    0
    Daha once yumurtlamıs dıye aldıgım kuslardan 2 aydır tık yok.dısı kustamı sorun var acaba dusuncelerınız lutfen

2. Yusuf ŞANLI

Kuslarin yerini degistirdgnz icin once alismasi kendini guvende hissetmesi lazim temizligi ve bakimida iyiyse yakinda tekrar yumurtlarlar

3. tansel canbaz

Yer değişikliği yüzundendir biraz daha bekle bence.

4. cptwish

cptwish New Member

Beğenileri:
    0
    tskler.bıraz suphe duydum acaba aldıgım kısı satmak içinmi yumurta aldım ben dedı acaba.kuslar anlasıyor bırbırlerını kasıyorlar tabırıyle kıckıca duruyorlar resim yukleyebılsen atıcam resım

5. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Benim kuşlarda 2 aydır o şekilde yerlerine iyice alıştıklarında, kendilerini rahat hissettiklerinde yumurtlayacaklardır.

6. cptwish

cptwish New Member

Beğenileri:
    0
    [​IMG][/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:42 -->-> Daha önceki mesaj 21:41 --

[​IMG][/url][/IMG]

7. Abdullah AKDAL

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    dişi kızışmamışki daha

8. cptwish

cptwish New Member

Beğenileri:
    0
    anlasılan beklıcez daha.pekı daha once yumurtlamıs olabılır mı.yada daha once yumurtlayan kus her zaman cıftlesırmı?

Sayfayı Paylaş