Karadeniz Pet

Lütfen Yardım

• Konbuyu başlatan emrahhlvc
  • Başlangıç tarihi
E

emrahhlvc

Guest
daha dün muhabbet kuşu aldım dun hareketsizdi şimdi yavaş yavaş hareketlenmeye başladı fakat garip şeyler yapıyo
kafesin tabanına iniyo kenardaki plastiği ısırıyo tellerden dışarı bakyo artık tüle mi bakıyo bilmiyorum kafasını tellerin arasına sokmaya çalışıyo ve telleri ayaklarıyla tutup ters dönüyo

kafes tülünü tünek seviyesinin altında tutun. ben de kaldırdığım zaman kendini tabana atıyor veya en tepeye tırmanıyor. sanırım etrafı görmek istiyorlar. bir de tabanı kemiriyorsa dışarı çıkmak istiyor olabilir.

8mlQq1.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:50 -->-> Daha önceki mesaj 17:48 --

http://i.hizliresim.com/5p8mrd.jpg
5p8mrd.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:51 -->-> Daha önceki mesaj 17:50 --

ilk resimdeki harekete ne dersiniz peki :)

ilk resimdeki hareket bişey mi :) benimki dışarı çıkmak istediği zaman yemlik tüneğinin altından girip üstünden çıkıyor, takla atıyor tünekle kafes teline tutunup. göz göze geldiğimizde de bana cak cak bağırarak kızıyor. :) o tülü biraz daha aşağı indir ve kuşunu alıştırmaya çalış.

bi video atsam bakarmısınız bi gariplik varmı acaba ilk bakmak için aldığım kuş bu ve bişey bilmiyorum

kuşunu eline alıştırıp biraz ilgilenmelisin dostum canı sıkılmış yaramaz bi kuşa benziyor bu arada aynayı kaldırmalısın :)

aynayı mı neden ... daha korkuyo galiba o yüzden denemiyorum alıştırmayı daha dün aldım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:50 -->-> Daha önceki mesaj 18:23 --

20140716 180300 - YouTube

bi bakarmısınız

aynayı mı neden ... daha korkuyo galiba o yüzden denemiyorum alıştırmayı daha dün aldım

Yalnız beslenen kuşlara ayna koymanın sakıncalı olduğu üzerine bir düşünce mevcut aynada kendisini görüp onla ilgileneceği için size ilgi göstermeyebilir. Kuşunuz şuan gazeteyi kemiriyor mu bilmiyorum ama kemiriyorsa kafesin altındaki gazeteyi kaldırmanızı öneririm zehirleyici olabilir. ve bir nokta daha mümkünse plastik değilde tahta tünek konmalı kafese

Yalnız beslenen kuşlara ayna koymanın sakıncalı olduğu üzerine bir düşünce mevcut aynada kendisini görüp onla ilgileneceği için size ilgi göstermeyebilir. Kuşunuz şuan gazeteyi kemiriyor mu bilmiyorum ama kemiriyorsa kafesin altındaki gazeteyi kaldırmanızı öneririm zehirleyici olabilir. ve bir nokta daha mümkünse plastik değilde tahta tünek konmalı kafese

yardımlar için teşekkürler birde video ya bakarmısınız

video da anormal bişey yok oyun oynamaya çalışıyor sıpa

Geri