petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen Yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emrahhlvc tarafından 16 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. emrahhlvc

emrahhlvc Guest

daha dün muhabbet kuşu aldım dun hareketsizdi şimdi yavaş yavaş hareketlenmeye başladı fakat garip şeyler yapıyo
    kafesin tabanına iniyo kenardaki plastiği ısırıyo tellerden dışarı bakyo artık tüle mi bakıyo bilmiyorum kafasını tellerin arasına sokmaya çalışıyo ve telleri ayaklarıyla tutup ters dönüyo

2. daygrameon

daygrameon Member

Beğenileri:
    0
    kafes tülünü tünek seviyesinin altında tutun. ben de kaldırdığım zaman kendini tabana atıyor veya en tepeye tırmanıyor. sanırım etrafı görmek istiyorlar. bir de tabanı kemiriyorsa dışarı çıkmak istiyor olabilir.

3. emrahhlvc

emrahhlvc Guest

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:50 -->-> Daha önceki mesaj 17:48 --

http://i.hizliresim.com/5p8mrd.jpg[​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:51 -->-> Daha önceki mesaj 17:50 --

ilk resimdeki harekete ne dersiniz peki :)

4. daygrameon

daygrameon Member

Beğenileri:
    0
    ilk resimdeki hareket bişey mi :) benimki dışarı çıkmak istediği zaman yemlik tüneğinin altından girip üstünden çıkıyor, takla atıyor tünekle kafes teline tutunup. göz göze geldiğimizde de bana cak cak bağırarak kızıyor. :) o tülü biraz daha aşağı indir ve kuşunu alıştırmaya çalış.

5. emrahhlvc

emrahhlvc Guest

bi video atsam bakarmısınız bi gariplik varmı acaba ilk bakmak için aldığım kuş bu ve bişey bilmiyorum

6. EmirCan ULU

kuşunu eline alıştırıp biraz ilgilenmelisin dostum canı sıkılmış yaramaz bi kuşa benziyor bu arada aynayı kaldırmalısın :)

7. emrahhlvc

emrahhlvc Guest

aynayı mı neden ... daha korkuyo galiba o yüzden denemiyorum alıştırmayı daha dün aldım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:50 -->-> Daha önceki mesaj 18:23 --

20140716 180300 - YouTube

bi bakarmısınız

8. sparox

sparox Member

Beğenileri:
    0
    Yalnız beslenen kuşlara ayna koymanın sakıncalı olduğu üzerine bir düşünce mevcut aynada kendisini görüp onla ilgileneceği için size ilgi göstermeyebilir. Kuşunuz şuan gazeteyi kemiriyor mu bilmiyorum ama kemiriyorsa kafesin altındaki gazeteyi kaldırmanızı öneririm zehirleyici olabilir. ve bir nokta daha mümkünse plastik değilde tahta tünek konmalı kafese

9. emrahhlvc

emrahhlvc Guest

yardımlar için teşekkürler birde video ya bakarmısınız

10. Samet Çağlar

video da anormal bişey yok oyun oynamaya çalışıyor sıpa

11. emrahhlvc

emrahhlvc Guest

valla içim rahatladı ya çok saolun :D

Sayfayı Paylaş