petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen yardım

Konusu 'Kendin Yap Sistemler ( DIY )' forumundadır ve afyonmert tarafından 24 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. afyonmert

afyonmert Guest

2 aylık muhabbet kuşun var dışkısı poposuna yapışıyo ne yapmam lazım bide kuyrukta titreme var ama ishal yok birazcık hapşurma var gibi kuşu üretimhaneden 3 gün önce aldım.

2. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    kuşunuz kabız olmuş kuşunuzun suyuna vitamin damlatın kuşunuz poposunda kalan dışkıyı temizler eğer temizlemezsesiz ıslak mendille hafifçe temizleyin kuşunuza sadece kuru yem vermeyin meyve de verin geçiş olsun

3. afyonmert

afyonmert Guest

Kuyugundada azıcık titreme var

4. Rassien

Beğenileri:
    30
    hareketleri nasıl ötüyomu neşelimi hareketlimi iştahlı mı tüylerini kabartmış tüneğin bir köşesinde uyuyor mu kuşunuz soğuk almış olabilir

#4 Rassien, 24 Ağustos 2014
    Son düzenleme: 24 Ağustos 2014
  5. afyonmert

afyonmert Guest

Geceleri cok sicak oldugundan camı qciyodum soguk aldi heralde soguk aldıysa ne yapmam lazım tüyleri hep kabarık degil bazen 2 sn falan elimden yem yiyor isali yok poposu gecmis bugun ayakları soguktu bugun sabah sicak dun gece camı kapattim vitamin olarak supervet var onu kullanıyımmi yoksa daha guclu varsa onu alayım balkona cikinca baska muhabbet kusu sesi duyubca otuyo

#5 afyonmert, 24 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 24 Ağustos 2014
  6. Rassien

Beğenileri:
    30
    birsüre camları açmayın akşam
    üstünü örtün sıcak dursun
    vitamin verin
    bir kavanoza sıcak su koyup kafesin yanına koyun
    onunla konuşun sevdiğinizi gösterin
    en kısa zamanda iyileşir geçmiş olsun