petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

lütfen yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve serhat usta tarafından 29 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. serhat usta

serhat usta New Member

Beğenileri:
    0
    resimdeki muhabbeti ingiliz kırığı diye almıştım 1 ay oldu 1.5 yaşındaki erkek çek kuşumla 10 numura anlaşıyorlar hatta erkek kuş üstüne bile çıkmaya çalışıor ayrı bile kalamıyorlar erkek kuşum elime alınca resimdeki kuşu saldırmaya bile başlıyor ama forumdan öğrendiğim kadarıyla resimdeki kuş erkeğe benziyor bide ustalardan yorum alayım dedim?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:18 -->-> Daha önceki mesaj 19:09 --

erkekse yarın değiştireceğim için yardım edin lütfen birde kuş öle fazla öten hareketli falan değil yem falanda yemez erkek kusarsa karnı doyuyor yoksa aç 1 ay oldu aldığımda 50 günlük demişlerdi yaklaşık 3 aylık bir kuş.

2. ilker özer

bana dişi gibi geldi tabi ustalarımız daha iyi bilir

3. serhat usta

serhat usta New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkürler...

4. x16

x16 New Member

Beğenileri:
    0
    flaşlı çekmişsiniz o yüzden erkek olma ihtimali yüksek

5. serhat usta

serhat usta New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkürler...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:36 -->-> Daha önceki mesaj 22:21 --

kesin bi şey diyin nolur....bugün değiştirecem erkek mi dişi mi?

6. Ahmet Yıldıran

Beğenileri:
    0
  7. serhat usta

serhat usta New Member

Beğenileri:
    0
    çpk teşekkürler 3 aylık sanıyorum ama yaşı hakıında bilgi için ne yapmam lazım..

Sayfayı Paylaş