petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen Yardım!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve eknvrl tarafından 9 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. eknvrl

eknvrl New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar,

Hepinize güzel günler diliyorum. Şöyle bir problemim var. 3 yaşında bir erkek muhabbet kuşum var. Kendisine yeni bir arkadaş aldım. yaklaşık 2 yaşında dişi bir kuş. 2 gün önce aldığım yeni kuşumuzla hiç problem yaşamadılar ama sanırım yeni kuşumuz rahatsız. Gözlemleyebildiğim kadarıyla, ilk gün sulu dışkısı vardı ve dışkısı alt tüylerine bulaşmıştı, bulaşma durumu devam ediyor fakat dışkısı normale döndü. Dışkısını yaparken çok ıkınarak zorlanarak yaptığını gördüm. Endişelendim. Aynı zamanda çok durgun, yeni geldiği için de olabilir mi? Poposunu sürekli ayağıyla kaşıyor. Sanırım o bölgede ciddi bir problemi var. Oldukça sessiz ve ürkek. Yem yediğini de görmedim. Uyumuyor ama hep bir köşede öylece duruyor. İşten geç çıktığım için veterinere de gidemedim. Fikir verebilir misiniz? Çok üzüldüm, yardımlarınızı bekliyorum...

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    270
    Yeni ortamına gelen kuşların ishal olmaları,yem yememeleri ve durgun olmaları normaldir. İlerleyen günlerde bunlar düzelip hareketlenecektir.

3. eknvrl

eknvrl New Member

Beğenileri:
    0
    Cevapladığınız için çok teşekkür ederim, umarım bir an önce düzelir :(

Sayfayı Paylaş