Karadeniz Pet

Lütfen yardımcı olun arkadaşlar

• Konbuyu başlatan Gürkan Karahan
  • Başlangıç tarihi
G

Gürkan Karahan

Guest
S.a arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler dilerim arkadaşlar geçen gün bir çift albino istetmiştim fakat pet shopçu arkadaşta kendisinde olmadıgını söyledi şehir dışından sipariş verdi fakat lutino oldugunu tahmin ettigim bi çift kuş getirmiş kendisine söyledigimde bana bunları bana albino diye sattılar dedi istersen kalsın dedi ama ben herneyse bi kere getirmiş diye aldım fakat şöyle bişey var birinin kesin dişi oldugunu biliyorum ama diğer kuş dişimi erkekmi anlayamadım çünkü elimde bulunan farklı dişi ve erkeklere tepki vermedi ama petshopta diğer kuşlarla sürekli çiftleşmeye çalıştıgını söylediler.Sözü uzatmadan resimleri ekliyorum malum sizde blirsiniz dişi kuşlar fena ısırırlar ondan dolayı eldiven kullandım :) eldivenle çektigim resimdeki kuşun dişi olduguna emin gibiyim çünkü bütün erkekler ona kur yaptı fakat eldivensiz çektigim kuşun cinsiyetini anlayamadım sizlerden yardım istiyorum.Eldivenle çektigim ve eldivensiz çektigim kuşların yaş cinsiyet ve ırklarını yazarmısınız.

Bu dişi olduğunu düşündüğüm kuş

Kr2LM3.jpg

wvpzQR.jpg

KZENY3.jpg

xBAXvL.jpg

buda diğer kuş

ey3d3N.jpg

K4MmGq.jpg

xAk21z.jpg

eN1VDQ.jpg

Bu resimlerde kafesten çekildi çok net çıkmadı kusura bakmayın arkadaşlar

wzBRG9.jpg

KZENj0.jpg

eWQ2Rq.jpg

bence ikiside dişi . alt resimdeki şahsi fikrim ise soldaki kuş biraz hasta gibi.

bende eldivensiz olanın dişi oldugu kanaatindeyim soldaki kuşa uygun 8-12 aylık arası bi eş alırsan patlama yaparlar beyaz bir duble faktör erkek al güzel yavrular elde edersin şahsi düşüncem bu yönde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:56 -->-> Daha önceki mesaj 19:55 --

adam seni kandırmıs dostum

Ceresi kahverengi olan erkek muhabbet kuşu hiç görmedim duymadım bilmiyorum ;) Resimler ikisininde dişi oldugunu gösteriyor. 1.5 yaşında üstteki. 7-8 aylık alttaki

Hocam cinsiyetlerini anlasam bi sıkıntı kalmayacak ama cinsiyetlerini bile anlayamadık ki

bende eldivensiz olanın dişi oldugu kanaatindeyim soldaki kuşa uygun 8-12 aylık arası bi eş alırsan patlama yaparlar beyaz bir duble faktör erkek al güzel yavrular elde edersin şahsi düşüncem bu yönde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:56 -->-> Daha önceki mesaj 19:55 --

adam seni kandırmıs dostum

ustam adamın beni kandırmasına gerek yok çünkü istedigim an geri verebilirim fakat güzel renkleri felan eğer çiftlerse kalsınm diye soruyorum.

asd

ikiside dişi dostum geri ver küçük olanı erkek al ;)

Bencede sen albino lutino çiftleri sevdasından vazgeçip küçük olanı ver. Güzel bir erkek al. Büyük olan dişiye. Ben olsam öyle yapardım.

küçük olanı geri ver erkek bi kuş al

Verdim geri küçük olanı bi tane normal kuş istedim güzel bişey gelince ayırcak alıcam ama üzüldüm ya bi tanede albino vardı bembeyaz oda dişiydi onuda almadım gözümde kaldı :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:08 -->-> Daha önceki mesaj 20:59 --

Arkadaşlar hepinize yardımlarınızdan ötürü çok teşekkür ederim.

Geri