petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen yardımcı olun

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Batuhan Aksoy tarafından 19 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Batuhan Aksoy

Batuhan Aksoy New Member

Beğenileri:
    0
    Herkese merhabalar muhabbet kuşum bir kaç gündür arada bir kusuyor ve dışkısıda bazen biraz sulu oluyor ama bunun dışında gayet hareketli. Bu kusmayi internetten araştırdım biraz ve hastalık felan olabilirmiş sanırım bu konuda pek tecrübeli değilim. Kum kullanmayıncada oluyormuş galiba ama benim kuş a biraz vermeye çalıştğımda nedense hiç kum yemiyor. Lütfen yardımcı olun.

2. Bünyamin Altay

Bünyamin Altay Well-Known Member

Beğenileri:
    62
    Yem kusma nasıl oluyor? otur otup kizginliktan mi , o zaman sorun yok.
    Ama kuş yem yedikten sonra kafasını sallarken kusuyor sa, büyük
    ihtimalle kursak mantaridir, o zaman durum kötü.

3. Batuhan Aksoy

Batuhan Aksoy New Member

Beğenileri:
    0
    Yem yedikten sonra oluyor genelde kusarken bayağı öğürüyor ve arada sallıyor kafasını .Kuçük bir şehirde yaşıyorum ve burdaki veterinerde muhabbet kuşlarına bakmıyoruz dedi. Ne yapıcam bilmiyorum lütfen yardımcı olun :(

Sayfayı Paylaş