petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

lutfen yardımmm !!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve raksonxx tarafından 17 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. raksonxx

raksonxx New Member

Beğenileri:
    0
    benim bir cift muhabbet kusum vardı .. 1-2 ay once yuvalık takmıstım ve onceki erkek kusumu icinde ölü bulmustum .. simdi bir erkek yakaladım ama yuvalık takmaktan korkuyorum ya oda oyle olursa diye sizce ne yapmalıyım lutfen yardım !!!

2. fatih22222

fatih22222 Member

Beğenileri:
    0
    ilginç bir durum hocam taktığın yuvalıkta kimyasal birşey yok demi genelde yuvalığı kemirir kuşlar onun dışında bi sorun yoktur diye düşünüyorum. Belkide kuşunuzun başka hastalığı vardı.

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Önce dişi ver erkek birbirine alışsınlar. Yeni gelen kuş ortama alışsın. Birbirlerine kur yapıyorlarsa yuvalığı takarsın. Önceki kuşun ölümünü yuvalığa bağlamamak lazım.

4. Mustafa AKÇAKAYA

Beğenileri:
    0
    Erkek kuşu ayrı dişi kuşu ayrı kafese koyun.Kafesler birbirine yakın olsun.1 hafta sonra beraber salmaya başlayın.2-3 gün sonra aynı kafese koyun ki kuşlar Levent Bey'in söylediği gibi birbirine alışsınlar.1 hafta aynı kafeste yuvalık olmadan gözlemleyin.Birbirlerine kur yapıyorlarsa kavga etmiyorlarsa yuvalığı takabilirsiniz.

5. raksonxx

raksonxx New Member

Beğenileri:
    0
    ya bilmiyorum ama erkek yuvalığa girdiği zaman dişi cıkmasına izin vermiyordu erkek içine girdmi dişi yuvalığın basında durup cıkmasına izin vermiyordu bundan olabilirmiydi acaba ????

Sayfayı Paylaş