petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen !!

Konusu 'Duyurular' forumundadır ve Serkan ERKAN tarafından 5 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar lütfen bu kadar emek verilen , paylaşımı ve dostluğu bol olan , aile ortamında seviyeli bir şekilde ilerlemeye devam ettiğimiz sitemizde LÜTFEN nick ile yolumuza devam etmeyelim..İSİM SOYİSİM düzeltmelerini bana öm. olarak atabilirsiniz , yada site üzerinden kendi bölümüne yazın düzenlenir..Amaç kime nasıl hitap edeceğimizi bilelim ve herşey düzene uygun bir şekilde ilerlesin istiyoruz.

saygılarımla..

2. Tevfik AKTUNÇ

Baktım register 'a da not düşülmüş neden halen başka bir nickle üye oluyorlar anlamıyorum :)

3. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    Olabilir saygı duyuyorum bazen bende giriyorum sıradan sitelere hemen üye olup işimi halletmek alışverişimi yapmak için ama bu tür paylaşımı sohbeti olan bir sitede birbirimize olan samimiyetimiz adına herkezin isim soyisim düzenlemesi gerektiğini düşünüyorum..

4. Tevfik AKTUNÇ

İşte Serkan abi buradan kaynaklanıyor sorun, herkes işini halledeceğini düşünüyor. Ben her yere ya ismim ile ya da isim soyisimle üye olurum, yalan söylemek istemiyorum benimde amacım işimi halletmekti fakat bir yazdım bir baktım o kadar çok ilgi gördüm ki dedim tamam burası aradığım yer burası dedim. İnsanlarda iş görmek için geliyorlar takılı kalıyorlar abi ;)

5. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    Bizden vazgeçmek zordur :) Şaka biyana dürüstlük ve dostluk , bol bilgi ve paylaşım olunca insan forumdan çıkmak istemiyor..

6. Ezel ALBAYRAK

Dikkatini çekmiştir abi, forumun müdürü benim :p 24 saat hesap açık pc de olsamda olmasamda öyle bi yer yanii.

7. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    Ezel baştacısın , forum sana emanet :)

8. Ezel ALBAYRAK

Düşüncen için ALLAH razı olsun abi. ;)

9. Kenan TÜRKOĞLU

benimkini düzeltirmisin ?
    adım : kenan
    soy isim : türkoğlu

10. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    Gerekli düzenlemeler yapıldı , ilginize teşekkür ederim.

11. Kenan TÜRKOĞLU

ben teşekkür ederim.

12. Can E. PARLAR

13. Işıl KEGEÇ

Bende iş yerine gider gitmez pc yi açıp bu siteye giriyorum acaba ne olmuş kimler ne paylaşmış daha öğreneceğim neler olabilir diye ve bağımlılık yaptı Bende ben bu sitenin doğruluğunu samimiyetini ve insanlara yardım edip bilgi sahibi olmaların seviyorum arkadaş :D

14. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    Gerekli düzenlemeler yapıldı.

teşekkür ederiz ilginize..

15. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    Işık hanım samimiyetimize inandığınız ve formumuza güvendiğiniz için teşekkür ederiz.

Sizler sayesinde dahada ilerleyeceğiz ve bol sohbetli , faydalı bilgilerle yolumuza devam edeceğiz.

teşekkürler..

16. Can E. PARLAR

17. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    rica ederim.

18. Işıl KEGEÇ

bu düşüncelerimin tek nedeni sizlerin samimiyeti sizleri öyle yardım derken görünce Bende yardım edebileceğim fikir sahibi olduğum konulara yorum yapıyorum tabi sizlerden öğrendiğim şeylerle

19. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    Zaten bizlerde birbirimizden fikir alışverişinde bulunarak bilgilerimizi pekiştiriyoruz..Amaç forumda bilgili konular açarak herkezin öğrenmesini sağlamak..

20. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar halen nick ile giriş yapanlar var..Lütfen bu konuda yardımcı olalım birbirimize..

bizlere yazın biz düzeltiriz güncellemeleri yaparız..

insanlar birbirine nasıl hitap edeceğini şaşırıyor..

Sayfayı Paylaş