Karadeniz Pet

lütfennn bi bakabılır mısnız lutfen ?

Sema ayaz

Yeni Üye
3aPln4.jpg

ayagında bı pullanma bı sorun mu var ? cok endıselınıyorum kac gundur? lütfen yardım edın

Herhangi bir sıkıntı görünmüyor, plastik yerine ahşap tünek
kullanmanızı tavsiye ederim.

kusura bakmayın pek bir muhabbet kusu gecmısım olmadıgı ıcın soruyorum ama ayagına bakınca sankı balık pulu gibi görünüyo cok tedırgın oluyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:35 -->-> Daha önceki mesaj 20:34 --

bide ınanılmaz duskunum oyle hasta oldugunu duusnup cok kotu oluyorum
bide az once forumda okuudum kuruma hastaıgı faln denıyo. bnde elledım gogus kemıgını sıvrı geldı elıme ama bu normal bı sıvrılıkte mı anlamdm. baska bı sıkayet yok ne ıshal ne halsızlık ne yem sorunu ne kabarma hıc bıse yok

ayakları sağlıklı gorunuyr bır sıkıntı yok.yınede içinizin rahat etmesi için eczaneden trosyd krem alıp kullanabılırsınız ayaklarına kremı yedırerek surun tuylerıne bulastırmadan daha guzel ve saglıklı gorunmesını saglar

Herhangi bir sıkıntı görünmüyor tahta tünek kullanın

yarın hemen tahta tunek alcam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:41 -->-> Daha önceki mesaj 21:18 --

Herhangi bir sıkıntı görünmüyor tahta tünek kullanın

peki bise daha sorcaktm. kuusmun gogsune bıraz bastırınca bı sıvrılık gelıyo bu normal duzeyde bı sıvrılık mı ? dün de hep forumda kuruma hastalıgı falan demısler de ondan aklıma takıldı

Normaldir canlı ise vesvese yapmayın maşallah

Ayakları normal. Göğüs kafesi ile de ilgili her kuşta sivrilik vardır. Kurumada kuşun göğüs kafesi jilet gibi olur ve çok belirgindir. Bence biraz fazla takıyorsunuz. Rahat olun ve yemini, suyunu vitamini düzenli verin sorun olmaz. Tünekte takta olursa sağlıklı olacaktır. İyi günler.

cok tesekkur edıyorum . hasta olcak dıye cok korkuyorumm ondan fazla takıyorum

Geri