Karadeniz Pet

Lutino Albino hakkında

genlerinde ne varsa o olur bunu kuşlardan anlayamayız kuşun kendi ailesini veya genini bilmek lazım

çok zor ama çok güzel çiftin var senin dişinin renginden çok aradım ama bulamadım benim erkek ile aynı renkler çok güzeller maşallah

Bence yavrular çok hoş çıkar maşallah ama ne olur bilemem,merak ettim:)inş tez zamanda yavru alırsın

Bence yavrular çok hoş çıkar maşallah ama ne olur bilemem,merak ettim:)inş tez zamanda yavru alırsın

Zaten şu anda Allah'a çok şükür 3-4 yavrum var çok sevinçliyim ilk yavruların en sonunda oldu.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:07 -->-> Daha önceki mesaj 00:05 --

çok zor ama çok güzel çiftin var senin dişinin renginden çok aradım ama bulamadım benim erkek ile aynı renkler çok güzeller maşallah

Sağol kardeşim ben de dişimi çok beğeniyorum daha iyisi senin olsun inşaallah :)

Zaten şu anda Allah'a çok şükür 3-4 yavrum var çok sevinçliyim ilk yavruların en sonunda oldu.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:07 -->-> Daha önceki mesaj 00:05 --

Sağol kardeşim ben de dişimi çok beğeniyorum daha iyisi senin olsun inşaallah :)

çok saol inş yakında ben de yavru alıcam az kaldı bol yavru almalar hepimize :)

Yani eğer genlerinde lutino kanı varsa tabii ki alırsın ama şu hallerine bakılırsa zor. Hayırlısı olsun.

Anne baba ikisi de lutino veya albino olsa da yavruların lutino veya albino olacağı garanti değil ki... bu iş biraz kısmet işi sanki... inşallah sağlıklı yavrularınız olur...

çift faktor çıkma ihtimali var sanki
mavi olan sarı yüz görünüyor resimde
maviden sarı geni alır otekinden de sarı geni alırsa çift faktor sarı çıkma ihtimali var ama yüzde yirmibeşi geçmeyecek bir ihtimal o da.
albino olma ihtimali de yok denecek kadar az bence

Geri