petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lutino kuşum öldü

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve esnara tarafından 12 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. esnara

esnara New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar biraz canım sıkıldı kuşlarıma gerçekten iyi bakıyorum ve siteniz üzerinden de (allah razı olsun) çok bilgi alıyorum dün bana hediye edilen lutino erkek kuşum bugün hakkın rahmetine kavuştu sabah işe giderken birşeyi yokken akşam işten geldiğimde kuşun ishal olduğunu ve idrarının sarımsı ve iltihap gibi olduğunu gördüm yem yemiyordu su içmiyordu devamlı kafesin köşesinde kanatları hafif açık uyukluyor gibiydi kafesini değiştirdim suyunu kaynatılmış su ile değiştirdim(içine bir tane de bebe aspirini attım) yem kablarını dezenfekte ettim yarın içinde veterinere götürmeyi düşünürken kuşum 1 saat önce öldü evet çok üzgünüm fakat benim sormak istediğim yanına koyduğum dişi kuşumun hastalık kapmış olabileceği ihtimali sizce böyle bir ihtimal oluşur mu değerli dostlar?

2. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    merak etmeyin bir sey olmamıştır yanındaki kuşa.sana o kuşu veren kişi hasta oldugunu zaten biliyordur :)

3. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    başınız sağolsun artık daha dikkatli olursunuz kuş almada

4. esnara

esnara New Member

Beğenileri:
    0
    Çok teşekkür ederim birşey olmuştur diye tedirgin oldum arkadaşım vermişti bakamadıkları için ama ne diyelim kısmet artık :)

5. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    aynn kısmet :)

6. esnara

esnara New Member

Beğenileri:
    0
    Evet daha dikkatli olurum bu stresi yaşadıktan sonra :)

Arkadaşlar dışkı analizinde yazdığı gibi karaciğer sorunumudur bu sizce? Eğer öyle ise dün gerçekten iyi olan bir kuş için böyle ani ölümle sonuçlanan bir olayı yaşatırmı bu hastalık?

#6 esnara, 12 Ağustos 2014
    Son düzenleme: 12 Ağustos 2014
  7. alperkuyumcu

Beğenileri:
    0
    başnız sağ olsun yannız başka kuşunuz varsa kafesi yemlikleri tünekleri ne varsa dezenvekte edin

8. esnara

esnara New Member

Beğenileri:
    0
    Saolun zaten dezenfekte ettim yeni kafeste 1 saat yasadı sonra öldü tamam üzüldüm evet ama benim merak ettiğim bu ani ölümün sebebi ne olabilir

9. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    geçmiş olsun maalesef hobici olarakda bizdede en gözde kuşlarımızdada ölümler olabiliyor.

10. esnara

esnara New Member

Beğenileri:
    0
    Öyle tabiki dostum birde ishal olup aniden ölmeyeydi iyiydi agzı yok dili yok gariplerin insan okadar yapsada ölünce kuşlar;acaba neyi eksik yaptım diyor kendine

Sayfayı Paylaş